bebak

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve Hxux&y@ tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : Hxux&y@
  1. Hxux&y@

Hxux&y@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar aklıma bişey geldi fikrinizi alim dedim
    bu acı badem sütü cilde iyi geliyo vücudu nemlendiriyo hamilelerde çatlak oluşumunu engelliyo falan e bademin saça yararı da belli süt desen ayrı bi vitamin peki bunu saçta kullansam bi zararı olur mu sempatiksalakcinni okadar kuru ki saçlarımın uçları bugün analiz yaptırdım dipleri son derece sağlıklı ama uçları tüy gibi böyle kaymak gibi yapıcak bişey istiyorum yaaa eyvahedigeldismileen son bebek yağını da sürdükten sonra battı balık yan gider hesabı herşeyden geçtim deneme yanılma bişeyi bulmak istiyorum ya
    gliss sprey john frieda serum panten bakım kremleri avon kırıklar için bakım kremi bebek yağı Marjinal S.O.S serum bidünya şampuan saç kremi köpük jöle hırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :kızgın:okadar sinirliyim ki aktardan aldıklarım ayrı bi kabus zaten hiç yazmıyorum bile akannehir kızlar napıcam ben ya uzun verimli bi saç istediğim çok şey mi istiyorum hiç maske kullanmadım aceba onlara mı geçsem bu kadar param+zamanım gitti değse içim yanmıycaksenağlamasenağlama