Bebanthene krem salara kullanlr m?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Lya tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Lya
  1. Lya

Lya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar ciltteki pek çok soruna bepanthene krem iyi geliyor ancak acaba saçada kullanılabilir mi diye merak ettim çünkü yüzde tüylenme yapıyormuş ve nemlendirici olarakda kullanılabiliyormuş acaba saç ve saç derisine de faydası olur mu? :1closedeyes:

2. 22 Eylül 2008
  3. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    eczaneden bepanthene ampul isteyin (e vitamin deposudur)saç için dediniz mi verirler arkadasım kremı olmaz ama..

4. 22 Eylül 2008
  5. Lya

Lya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ampulünü kullanarak maske yapıyordum da kremini merak ettim, hem okuduğum kadarıyla yüzde tüylenmede yapıyormuş acaba saç çıkarma gibi bir özelliği de olur mu diye merak ediyorum

6. 13 Temmuz 2009
  7. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    ben birinden duydum bu kremi şu ampullerle yapılan karışımı sürmeden önce bepanthene kremi sürün çok işe yarıyacsak diodu ama denemedim bi şey diyemiyeceğim ama mantıklı geldi açıkçası

8. 2 Mayıs 2010
  9. theportobellowitch

theportobellowitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sac derimde de tüylenme yapsın da saçım çoğalsın diye diyorsan bir faydası olmaz ancak herhangi bir tahriş yaralanma aşırı yağlanma ya da kuruma varsa faydası olur elbette kullanabilirsin. aşırı yağlanma ve epeklenmeye çok sıcak suda duş almak, saçı yıkama neden olur. eğer sorunun böyle bir durumsa suyun sıcaklığını biraz daha soğutmalısın. mesela aşırı sıcak su yağlanma yapar bu yağlanma sivilce ya da beze türü sorunlara da neden olabilir. aynı zamanda çok komik olduğunu biliyorum fakat gerçek, eger uzun süreli saçını boyamışsan ve ardından artık boyamıyorsan yine saç bazı reaksiyonlar verebiliyor ama geçici oluyor.

10. 28 Aralık 2012
  11. bartatua

bartatua Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Onun temizlenmesi nasıl olcak merak ettim doğrusu :)

12. 28 Aralık 2012
  13. - Janna -

- Janna - Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3.027
    Ödül Puanları:
    238
    Ben egzama hastalığım dolayısıyla arada bir hasta olan dip kısmına sürüyorum ama bilmiyorum öyle bir bakım yaptığını fark etmedim.