Bebeğim Hala Yürümüyor :(

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve cicime tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : cicime
  1. cicime

cicime Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar sizin bebekleriniz ne zaman yürümeye başladı.Benim kızım 13.senağlama ayını bitirdi ve hala yürümüyor.11 aylıkken emeklemeye başladı şuan çok iyi emekliyor tutunarak yürüyor tutunarak kalkıyor ama desteksiz hiç dikilemiyor.Çok tedirginim...
    senağlama
  2. 7 Eylül 2008
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benım oğlum 12 aylık ve daha yenı emeklemeye basladı sayılır.. karın üstü emeklıyor.. zamanı gelınce yurur.. takmıyorum çok..
  4. 7 Eylül 2008
  5. koalayim

koalayim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim bebişim daha çok küçük ama
    kendimden örnek veriyim sana
    14 aylıkken yürümüşümmm
    ve çoook sağlıklıyımmmm
    yakın zamanda koşar bile
    sen üzme tatlı canını...
  6. 7 Eylül 2008
  7. adabasar

adabasar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :KK46:m canim benim oglum emeklemeden yürüdü ilk adimini attiginda 14 aylikti simdi 1 saniye yerinde durmuyor bir arkadasimda 2 bucuk yasina kadar hic yürümemis simdiyse hic oturmaz bebekten bebege degisir bu durum eger ayaga kalkip bir yerlerden tutunup yürüyorsa sorun yok demektir bir kac haftaya desteksiz yürüdügünü görürsün merak etme.
  8. 7 Eylül 2008
  9. circassian

circassian Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    OOO EMEKLEMENİN TADINI ALMIŞTIRDA ÜŞENİYODUR YARAMAZ...korkarsa bir kere biraz uzun sürer derler korktu mu hiç düştü mü yani?
    Benim oğluşumda 10 aylıktı yürüyodu korkmuş bu dediler 1 ay yürümedi anneannem sela ile ezan arası cuma günü 2 kız kardeşe bir oklavanın uçlarını onlar tuttu ortasından oğlum 3 ihlas 1 fatiha okudum niyet ederek.İnan pazar sabahı yürüyodu.Tesadüf mü bilemem ama yürüdü işte.
  10. 8 Eylül 2008
  11. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tv de çocuk doktoru 17. haftaya kadar yürümezse doktora göstermek gerekir dedi.
  12. 8 Eylül 2008
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    caım kilolu bebek geç yürür derler senin ki nasıl? gerçi benim yeğenim 1 yaşında 9 kiloydu(prematüre doğmuştu) o da sanırım 13-14 aylık gibi yürüdü üzülme tutunarak duruyosa eninde sonunda yürür
  14. 8 Eylül 2008
  15. sevhan

sevhan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynı apartmadan komşumun oğlu var şuan 16 aylık henüz yürüyemiyor anneside endişeli ve hem kendi doktoru hem başka doktorlarada götürüp bu konuda görüş aldı bebeğin her hangi bir sağlık sorunu olmadığını bu durumunda normal olduğunu söylüyorlar ama anne tabi biraz endişeli oysaki bakmişızki yakında koşuyor olucak...
  16. 9 Eylül 2008
  17. sevcan_201

sevcan_201 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canim 15 ayini doldurana kadar bekle genelde bebekler 12 ile 15 ay arasinda yururler benim oglum 9 aylik 25 adim falan atiyor kendi basina ama bizimkindede emekleme falan yok kendi basina kalkamiyor biz kaldirirsak elimizi itiyor ve yuruyor 1 aya kadar yurur tama olarak diyorlar.bebekler 8. Ayda yuruyende var 15. Ayindada bence uzulme ve bekle bence keske daha gec yuruseydi diyecegin gunler gelicek ben gec yurusun istiyordum ama kismet boyleymis
  18. 9 Eylül 2008
  19. Loriin

Loriin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynı sorun bendede var .benim oğlumda 13 ayını bitirdi ama çok hareketli bir dk yerinde durmaz. koltuklara tırmanır, yatağından kendi başına iner, ayakta desteksiz durur ama adım atmıyor!! bir yerde okumuştum emeklerken kendini daha güvende hissettiği için yürüme gereği duymazmış çocuklar...bizde dörtgözle bekliyoruz bakalım....