bebeğim neden hareketli değil kızlar bana bi yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nesrin_23 tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nesrin_23
  1. nesrin_23

nesrin_23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 26 haftalık hamileyim ama bebeğim çok hareket etmiyo çok nadir hareketlerini hissediyorum benim bildiğim kadarıyle erkek bebekler anne karnında çok hareketli olurlar kızlara nazaran benmi fazla sabırsızım acaba ne dersiniz var mı bu durumda olan
  2. 5 Haziran 2010
  3. CaNFeZaM

CaNFeZaM Sen Gidnce Üşüyor Ellerim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her bebek bir olmaz ki canım azda olsa hareketlerini hissediyorsun ya buna şükret.. Doğduktan sonrada uslu uslu bi otursa diyeceksin :)
  4. 5 Haziran 2010
  5. kelebek_86

kelebek_86 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    benimse kızım çok hareketliydi...şimdi 24 haftalık hamileyim amaoğlum daha az hareket ediyor kızıma göre:)
  6. 5 Haziran 2010
  7. norsis

norsis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    26. haftamda aynı olayı yaşadım,ama öncesinde çok hareketliydi,o haftada ne olduysa oldu yavaşladı,sonra yine düzeldi ama çok şükür..
    ınşallah seninkide tez zamanda daha harketli olur,ama arkdaşın dediği gibi her bebek bir olmaz..
  8. 5 Haziran 2010
  9. nesrin_23

nesrin_23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah kızlar şöyle bi tekmelese ben burdayım dese şöyle beni geceleri uyutmasa ama nerde tembel bizimki
  10. 5 Haziran 2010
  11. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    sıtr üstü yatıp çikolata dondurma ye belki hareketi artar
  12. 5 Haziran 2010
  13. nesrin_23

nesrin_23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deniyorum canım ama diyorum ya bizimki çok tembel doktorum 1 hafta önden gittiğini söyledi gelişimi iyiymiş ama demekki uslu bi bebek en azından ben ona yorayım teselli olsun
  14. 6 Haziran 2010
  15. ceydaaaa

ceydaaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 37.haftama grdım hamılelığım boyunca hep onu duşundum benımde bebişimerkek ve hıç guçlu hareket etmıyo hıçte etmedızaten bende cok takıyodum..hareketlerını sureklı hıssedıyorum ama guçlu değil kıbar kıbar edıyo hareket edıyo bnm oğluşum tembel galıba anca yavaş yavaş edıyo ama önmlı olan sureklı sıksık hıssedıyo olmam dıe duşunuyorum...senınkıde ole sanırım
  16. 6 Haziran 2010
  17. sofika

sofika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    doktorun kontrol ettigine gore sorun yoktur.Benim de hersey yolunda giderken bebegim az hareket ediyo diye 3 doktora gorundum,ilk ikisi hersey yolunda dedi,ucuncusu bebegimin kordonun dolandigini ve hareketlerini kisitladigini ayni anda da suyumun fazla oldugunu ve bu yuzden hissedemedigimi soyledi.Gercekten de suyum azalsin diye verdikleri ilaci kullaninca hareketlerini yine eskisi gibi hissemeye basladim,demek ki suyun fazla olmasi etkiliymis.bir dahaki kontrolunde doktoruna bir danis istersen cunku suyun fazla olmasi hafife alincak bir durum degil.Sag saglim vakitlice bebeklerimizi kucagimiza alacagimiz gunu gostersin Allahim insallah hepimize de.
  18. 6 Haziran 2010
  19. blueeye

blueeye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 30 haftalık hamişim benimde erkek bebek ama bende çok kuvvetli hissetmiyom tekmelerini içimde hiç durmasın istiyom ama galiba bizimkiler uslu bebişler