Bebeğim sürekli ağlıyor..çok üzülüyorum..

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bi' forumundadır ve sevgiturk tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sevgiturk
  1. sevgiturk

sevgiturk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar oğlum 4 aylık oldu.. son 1 haftadır süreklli mutsuz. herşey normal.
    Kaksını yapıyor. Altı kuru. emziriyorum. uyutuyorum. yinede ağlıyor ama ne AĞLAMAK!
    kucakta gezdiriyorum 2-3 dk susup tekrar ağlıyor. ne çözüm bulsam 3 dk.'dan fazla etkili olmuyor..Böyle bir bebek deildi. çok sakindi. ne oldu anlamıyorum.. acaba doymuyormu diye düşündüm ama gece uykusunda bi deişiklik yok.. iyi uyuyor..
    ne olur benimle fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşın. buna çok ihtiyacım var.:1no2:
  2. 19 Temmuz 2010
  3. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gece uykusu ii olsada aç olabilir,gaz sancısı olabilir..
    Yada idrar yolu enfeksiyonu,orta kulak iltihabı vs...
    Bence geçmezse bir dr.unuza danışın..
    Geçmiş olsun...
  4. 24 Temmuz 2010
  5. sevgiturk

sevgiturk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sıcaklardanmış sanırım... Deneyimlerim sonucunda buna ulaştım.. :KK1:
  6. 27 Temmuz 2010
  7. elenanet

elenanet Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  8. 29 Temmuz 2010
  9. akdenizli15

akdenizli15 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım oğlum 3 aylıkken aynı şey bizde de oldu ben doyuyo sanıyodum meğer doymuyomuş hiç kilo alamamış siz de de böyle bişey olabilir
  10. 29 Temmuz 2010
  11. canan027

canan027 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kızım hep ağlıyodu dra götürüyoduk nesi var diye hep gaz sancısı bişey yok bide kucağa alıştıysa hep kucak ister
  12. 29 Temmuz 2010
  13. irmako77

irmako77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doymuyor olabilir yada diş çıkarıyor olabilir. Ağzının içine bir bak annesi damakları kabarmış mı. Benim kızım ilk dişini 4 aylıkken çıkarmıştı
  14. 31 Temmuz 2010
  15. yeniannecik

yeniannecik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kan ve idrar tahlili yaptırın bence,gaz sancısı değilse mutlaka vardır bir derdi
  16. 2 Ağustos 2010
  17. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    doktora götürmeyi deneyin ,karın ağrısı olabilir ,kulak iltihabı olabilir ,bence geçici çözümler faydalı değil sebebini bulun ,sıcaktansa evi serin tutun ,bebeğin omadığı anda odayı havalandırıp vantilatör yada klima varsa onunla soğutun sonra bebeğinizi götürün o odaya ..az giydirin ,bi çıtçıtlı bady ile bırakın evde.akşam üstleri gezmeye çıkarın temiz hava alsın ,değişiklik olsun ,anlamaz diye düşünmeyin algıları doğumdan itibaren açık olur ..
  18. 2 Ağustos 2010
  19. sezince

sezince Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aç olabilir, gaz sorunu belki de. pişiği ya da pamukçuk var mı diye kontrol ettin mi? pişik için özelikle boynuna bak. sıcaktan da etkileniyor olabilir, bebeğimiz çok ağlıyordu, bu sebeple klima aldık, bebeğimiz sakinleşti. çok kalın giydirme. bir de acaba suya mı ihtiyacı var diye düşünmeden edemedim. ama yine de orta kulak iltihabını da göz önünde bulundurup bir doktora git bence.