bebeğim sürekli emmek istiyor

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve gulenmolyel tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gulenmolyel
  1. gulenmolyel

gulenmolyel canım oğlum efem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrh 25 günlük benim bebeğim ama sürekli emmek istiyor. ilbaşta sütüm geç geldi biraz mama verdik çok az sonra sadece sütümle besledim ama meme sürekli ağzında olsun istiyor böyle oluncada süt dolmuoyr göğsüm. dün biraz süt sağayım dedim 15 dk filan sağdım 50cc çıktı sütüm her iki göğsümden sütüm mü az bilmiyorum nezaman sıksam süt geliyor. anlamadım giitti. bugün de dayanamadım mama yaptım 30cc içiyor ama yinede emmek de istiyor. tecrübeli anneler yardım edin. ne yapmalıyım mama vermelimiyim ek olarakeyvahedigeldismile
  2. 2 Nisan 2010
  3. gulenmolyel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hiç yok mu aynı problemi yaşayan anne?
  4. 2 Nisan 2010
  5. pikolata78

pikolata78 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    bizimkide sürekli emmek isterdi. meğer sütüm azmış bebişe yetmiyormuş.doktor tavsiyesi ile ek gıdaya geçtik. kilo alımınızı kontrol edip doktor ek gıdaya geçip geçmeyeceğinizi karar verir canım.
  6. 2 Nisan 2010
  7. ozzee

ozzee Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    canım aynı durumdayız benimki 36 günlük hala aynı arada mama veriyorum ama yinede mamayı içip uyumuyor memede kalmak istiyor..bende şaştım ne yapacağımı göğüslerim haşat oldu resmen..sütüm birikmiyorrr
  8. 2 Nisan 2010
  9. gulenmolyel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde 25 günlük demişimdir belki anlamıyorum bugün mama verdim önce 30 cc sonra yine verdim 30 cc bir süre sonra yine ağlamaya başladı tuttum 60 cc birdaha yaptım yarısını daha içti yine ağlamaya başladı uyumuyorda sonra emzirdim biraz uyudu sütüm birikmiyor benimde izin vermiyor ki napicam mamada vermek istemiyorum ama kilo alımına baktırcam birde aslında oda gayet iyi çıldırcam valladelikafadulden
  10. 3 Nisan 2010
  11. gulenmolyel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    buarada humananın rezenesini kullanan var mı ben gece çayı aldım ama rezenesini almadım alsamıydım bilmiyorum sancısı da var sancısından da sürekli emmek istiyor olabilir diye düşünüyorum ama bilmiyorum artık
  12. 3 Nisan 2010
  13. gulenmolyel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    eğer kullanan varsa bilgilendirin ne olur
  14. 3 Nisan 2010
  15. pushing

pushing Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ilk zamanlarda içgüdüsel olarak bebeklerin çoğu memeden ayrılmak istemezler zaten çok çabukta acıkırlar bende kızım da yaşadım herkes bu bebek doymuyo dedi ama dr göre kio alımı gayet ii di zamanla geçiyo ama herşeyden önce dr kontrolünde özllikle sor eğer kilo alımı ii isr geçer merak etme ama değilse takviye yapman gerekebilir

allah analı babalı büyütmek naip etsin canım :)
  16. 4 Nisan 2010
  17. gulenmolyel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    dün doymuyor mu acaba diye mama verdim tabi onun öncesinde iyice emzirdim mamayı da bir güzel yedi doğumundan itibaren nerdeyse bir kilo almış kafam çok karışık mamada vermek istemiyorum ama açsa diye de korkuyorum
  18. 4 Nisan 2010
  19. pushing

pushing Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bebişin şu an tam olarak doyduğunu bilmeyebilir önemli olan dr un ne dediği bir kilo aldı diyosun bence ii almış ama sen yinede özellikle dr una sor kucakçı bi bebekte olabilir sürekli emmek istemesinin birdiğer nedeni kokunu özlüyordur yani o kadar çok sebeb varki önemli olan doyup doymadığını anlaman bunuda drun söleyebilir emin olduktan sonra da dert etme geçicek bugunlerde