bebeğim yemek yemiyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve denis21 tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

25 Haziran 2008
    Konu Sahibi : denis21
  1. denis21

denis21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :çok üzgünüm:8 aylık bebeğim var ve yemek yemiyor ne yapabilirim bana yardımcı olun:çok üzgünüm:
  2. 26 Haziran 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben bebegime 4 aylkıkken bişiler vermeye başladıyddım.. ve midesi benim verdigim herşeyii kabul ediyodu... kahvaltı türü mamalrdan denedinmii.. ne bilim onun dikkatıini çekicek şekilde yemek yedir benim oglum oo aylarda reklam çok severdi mesela açardım reklam izlerdi ben de orada yediirirdim... eglenceli bişiler dene bakalım ozman napıcak:)
  4. 26 Haziran 2008
  5. Mev*Can

Mev*Can Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    canım valla bende kızıma 4,5 aylık ken başladım ek gıdalara..sütüm yeterince olduğu halde doktor 6 ayı bekleme dedi..büyüdükçe ek gıdalara geçiş zor olur demişti..kızım yoğurdu sevmedi..içine elma bebek bisküvisi kırdım yedirdim..o tatsız :))sebze çorbalarını sevmedi içine şeftali muz yada tatlı başka meyveler deneyerek yedirdim..ve sonunda kazanan ben oldum..şimde içine meyveler katmadan herşeyi olduğu gibi yiyor..tabii bazen inadı tutuyor..o zaman karşısında oynuyorum..şarkı söylüyorum..tv açıyorum yada kukla oynatıyorum bu tarz şeyler bi dene istersen allah yardımcın olsun..
  6. 30 Haziran 2008
  7. lal masallar

lal masallar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size bişey sorabilirmiyim yazınızın altında çocuğunuzun yaşıyla ilgili bir resim var nerden alıntı yaptınız çok hoş sitede yeniyim henüz keşif aşamasındayım
  8. 1 Temmuz 2008
  9. denis21

denis21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim her türlü şeyi denedim kesinlikle ağzını açmıyor çokk üzülüyorum bende 5 aylıkken ek gıdalara başladım ilk zamanlar çok iyiydi şimdi ağzını açmıyor eliyle itiyor inan yemek saati gelince stresli oluyorum hevesle çorbalar hazırlıyorum oise yemiyor bügun 3 çeşit çorba yaptım yemedi tek yediğği yumurta ve anne sütü
  10. 8 Temmuz 2008
  11. DeSu

DeSu Hayatımın baharı Sude'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam benim de aynı sorunum var.hatta senin konunu görmemiştim ve aynı konuyu açmışım.yemeye başladı mı kızın.ayrıca ben de Diyarbakır'dayım.hangi semttesin sen?
  12. 8 Temmuz 2008
  13. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Komşumun kızı 1 yaşını geçti ve yemek yemiyor. Ama hep böyleydi. Mide filmi çekildi ve reflü teşhisi kondu. Yalnız ondaki iştahsızlık değil ciddi anlamda yememekti, yerse de kusuyordu. Eğer ağzına tek lokma koymuyorsa ve bu dönem dönem değil sürekli devam ediyorsa doktoruna danış canım.
  14. 28 Temmuz 2008
  15. oya_konuk

oya_konuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    örneğin sebze çorbası yaptınız bebeğiniz sevmedi çorbanın içine azıcık şeker atmayı deneyin bazı beebekler tatlı sever
  16. 5 Eylül 2008
  17. *sincap*

*sincap* Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa arkadaşlar iki gündür delireceğim kızım ağzını açmıyo

2 gündür eline cubuk kraker veriyorum kendi yediği için ağzını açıyo ama ben kaşıkla yaklaştığım an kıyamt kopuyo çok sinirliyim arkadaşlar neyapacağım?
  18. 5 Eylül 2008
  19. DALOLIM

DALOLIM pes etmek yok yola devam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim kizimda 4 gündür yemek yemiyor zorla kandirarak falan 5 10 kasik yerse yiyor tavuk et ve yogurt corbasini cok sever yapiyorum onlari bile yemeyi red ediyor böyle devam ederse doktora gidecegim en sevdigi seyleri bile yemek istemiyor cok üzülüyorum bi oturusta 1 tabak yogurt corbasini yer ve bazen dahada isterdi 1 tabak kirmizi eti leblebi niyetine yiyen bi cocuktu ne oldu anlamiyorum kizim 1 bucuk yasinda bu normalmi böyle bi dönem gecirirmi cocuklar genelde