Bebeğin eşiği

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve N.S.E tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : N.S.E
  1. N.S.E

N.S.E Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    dün dr a gittim bebekle ilgili herşey normal çıktı fakat dr um bebeğin eşi aşağıda dedi dikkat et iş yapma yorma hatta yat ve en ufak kanamada gel dedi. özelliklede 7. ayda bu risk dahada artarmış.
    bu durumunun olması bebeğin erken doğumuna mı neden oluyor bilen varsa açıklayabilir mi ? teşekkürler...
  2. 19 Mayıs 2009
  3. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bendede vardı aynı olay.çok panik yapmıştım ben.çok şükür kötü bişey olmadı.
    kaç aylık hamilesiniz bilmiyorum ama zaten ilerleyen aylarda yukarı çıkma ihtimali yüksek..
    benimki çıkmıştı biraz 6.aydan sonra.ben yinede sezeryan oldum ama.inşallah sizinkide çıkar.
    kanama olursa çok fazla erken doğum oluyormuş galiba ama iyi düşünün iyii olsun..
    hayırlısıyla zamanında doğar inşallah.
  4. 19 Mayıs 2009
  5. N.S.E

N.S.E Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben 14+4üm şimdiye dek en ufak kanama yaşamadım. inşallah zamanla düzelir.
  6. 19 Mayıs 2009
  7. burcu_87

burcu_87 2.melegim geliyor... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    6. 8. ve 10. haftalarda kanama gecırdım ve tam kanamam bıttı derken dr bu defada plesenta onde yanı esı asagıda dedı 13haftalık falandım ozaman ama dr yukarıda cıkabılır zamanla ama cıkmayada bılır dedı cıkmazsa 7.aydan sonra tam dınlenme verırım ve sezeryan olursun dedı 5.aydan sonra net soylerım dedı ve sukurler olsunkı 17.haftada gıttıgımde duzeldıgını soyledı.
    yanı duzelebılrıde sen dıkkatlı ol ve zamana bırak yeter :KK46:
  8. 20 Mayıs 2009
  9. N.S.E

N.S.E Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    inşallah canım zamanla düzelir ve benimki de seninki gibi yukarı çıkar. Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:
  10. 20 Mayıs 2009
  11. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    allah yardimcin olsun canim insallah duzelir allah tamamini erdirsin!
  12. 20 Mayıs 2009
  13. N.S.E

N.S.E Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    amin Allah razı olsun.
  14. 21 Mayıs 2009
  15. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım benim14 haftalıkken ani fazla bir kanamam oldu bebeğimiz eşi aşağıdaymış o kanamış çok korkmuştum ultrasonda bebeğin hareket ediyor deyince dünyalar benim olnuştu.Bu aylarda görülebilen birşeymiş.Bebek büyüdükçe eşi yukarıya itiyor.1 ay istirahat ettim ve günde en az 3 litre su içtim sonrasında yukarıya çıktı zaten çok şükür.Sende ağır kaldırma fazla yorma kendini bebeğin büyüdükçe düzelecek ınşallah
    Hayırlısıyla meleğine kavuşursun ınşallah