bebeğin kakası annenin yedikleriyle ilgili mi?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve majezik16 tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : majezik16
  1. majezik16

majezik16 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar 2 aylık bebeğim var,anne sütüyle besliyorum.2 gündür kakasının kokusunda bir değişme var,kaka sarı renkte ve 2 kez sümüksülük gördüm.genel durumu iyi 4-5 kez kaka yapıyor..acaba benim yediklerimle ilgili kaka kokusunda değişiklik olmuş olabilir mi?yadaa sıcaklardan mı?salı günü dr kontrolümüz var ama sizlerin de fikrini almak istedim.teşekkürler
  2. 21 Haziran 2009
  3. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canim oluyor bunlairn hepsi.benim kızım 7.ayinin içinde ayni seyleri bende yasadim.sümüksü vesari kıvamdaydi.ben cokda doktor meraklisibiri degilim.nede olsa hemen test hemen ilaca yönlendiriyorlar.keyfi ve emmesi yerindeyse huzursuzlugu yoksa korkma canim.odaha küçük ondan dolayi sari olacak baska ne renk olabilirki yavrucak anne sütü aliyor.hele sen ek besinlere basla allahın izniyle büyük insan kakasi gibi yapıyorlar vallakaydirigubbakcemile3meraklanacakbişey yok canm senrahat ol.ama için rahat etsin dr.sorarsin geçmişolsun cnm
  4. 21 Haziran 2009
  5. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım valla bu kaka meselesi benimde hep kafamda arda doğduğu günden beri bir elin parmakları kadardır sarı kaka yaptığı aslında normali sarı kaka ama benimki hep yeşille karışık bazen sırf yemyeşil doktora diyorum olur emen çocuklarda pis kokusu ve kan yoksa bişey olmaz diyo arada kokuyo ama kötü değilki anlamadım gitti rahatsızlığıda omadığı için aslında pek önemsemiyorum
  6. 22 Haziran 2009
  7. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim oğluşumda 3-4 günde bir yapıyo tabii içerde bu kdr uzun süreli kaldığı için koku yapıyo daha önceleri bizimkininde sarıydı bence seninkinde bir sorun yok merak etme...
  8. 23 Haziran 2009
  9. esther

esther sil baştan :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya kaka dediğin kokar. benim oğlum doğdukta 3-4 hafta sonra kakası kokmaya başladı ve de gazı. ama bunlar anormal mi? zaten karamel gibi kokuyo söylemesi ayıp. ama bana o kadar da iğrenç gelmiyo. ben çok pis boğazım bulduğum herşeyi yiyorum ondan mı kokuyo acaba.
  10. 16 Ocak 2010
  11. mks

mks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim kızımda anne sütü +mamayla besleniyo 7 gün yapmıyo kaka titil sokuyorum 4 gün sonra yapıyo nasıl düzene sokucam bilmiyorum dr ilaç veriyo ama sürekli ilaç kullanmak istemiyorum