Bebeğin kalp atışının zayıf olması

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ringa tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

8 Haziran 2012
    Konu Sahibi : ringa
  1. ringa

ringa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar 6 hafta 6 günlük hamileyim.Kalp atışları için doktora gittim.Doktor keseyi gördü ama ultrosanda embriyoyu göremedi.Vajinal muayene yapmam gerekiyor dedi.Vajinal muayene de kalp atışlarını duyduk.Fakat çok zayıf olduğunu söyledi.Ben de tedirgin oldum.Kalp atışları bu haftalarda zayıf olabilir mi?Bir de endol diye bir ilaç verdi.reçeteyi okudum.Hamilelerde kullanılmamamlıdır diyor.Acaba eczacı yanlış ilaç mı verdi.Eczacının dediğine göre ağrı kesiciymiş.Benim ağrı şikayetimde olmadığı için doktorun ağrı kesici vermesine şaşırdım.Bu ilacı başka kullanan var mı.??
  2. 8 Haziran 2012
  3. tontriko

tontriko Rabbim sana emanetiz... Üye

Beğenileri:
    301
    Ödül Puanları:
    83
    Özel Mesaj At
    canim baska bir doktora daha gorunsen olmaz mi? :44: belki doktorun cok ilgili degildir :KK20: ya da yanlislik olmustur :18:
  4. 8 Haziran 2012
  5. cute_poison

cute_poison Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

yüzde doksandokuz eczacı yanılıyordur. niyeyse ne zaman bu ilaç konusunda bir eczacının fikrine güvensem zararlı çıkmışımdır pek anlamıyorlar mı ne:KK53:
  6. 8 Haziran 2012
  7. ringa

ringa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım doktorum gerçekten çok ilgili,çok memnunum herşeyinden.Rahat edemeyince doktoru arayıp tekrar sordum.O da iLacı eczacının doğru verdiğini o hapın 35 haftadan sonra kullanılmaması gerektiğini reçete de yazanın önemli olmadığını söyledi.Şimdi biraz daha rahatım..
  8. 9 Haziran 2012
  9. pamukcukk

pamukcukk Kasımda aşk başkadır:) Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bende endol kullandım ama sadece 2 gün kasılmalarım için vermişti doktorum hap değil benimki fitildi fazla kullanılması avsiye edilmiyor zaten korkma ama için rahat etmediysede başka doktorada bi görünebilirsin.bebeğini sağlıklı bişekilde kucağına alırsın inşAllah :)
  10. 9 Haziran 2012
  11. ringa

ringa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    TEŞEKKÜRLER BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN.şİMDİLİK BİR SORUN YOK.kULLANMAYA DEVAM EDECEĞİM.bİR SORUN OLURSA DOKTORA DANIŞIP BIRAKIRIM ARTIK..