bebe bisküvi ve süt

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve kayaninannesi tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kayaninannesi
  1. kayaninannesi

kayaninannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar selam.. bisey sorucam ama komik gelmez insallah size.acemi anne olunca böyle olyuo demekki napim :) birazda evhamliyim bisey yapmadan önce 40 defa soruyorum dogrumu diye .. simdi mesele su :) ufaklik 11 aylik oldu.ek gidalara gectik zaten ama gece sabaha kadar süt icmeye davm ediyoruz.aptamil kullaniyorum.ama daha doyurucu olsun diye hazirladigim aptamil devam sütünün icine bebe bisküvilerinden katmak istiyorum ama nasil yapicam bilmiyorumki ??sütü ilik olarak hazirliyorum soguga yakin bile sayilir baska türlü icmiyo benim oglum.bisküvüyü nasil ezicem falan iste.. anlatsaniza banadaaaaa

2. 13 Ağustos 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    canım çocuğum yok ama elimden geldiğince yardımcı olayım. mamanın içine bisküvileri katıp ezebilirsin, zaten yumuşacık ya ezilir giderler süt katmana gerek yok o şekilde.

4. 13 Ağustos 2010
  5. bulut

bulut Allah büyüktür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hero baby iyi geceler bisküvisi var sütün içinde eriyen biberon için özel üretilmiş ondan alabilirsin ılık sütte gayet rahat eriyor.

6. 13 Ağustos 2010
  7. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben cicibebe kullanıyorum,mamayı hazırladıktan sonra bisküviyide atıp biberonu çalkalıyorsun,hemencecik eriyip gidiyor.kırmana bile gerek yok

8. 14 Ağustos 2010
  9. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    bende bazen cicibebenin kızarmış ekmeği var ya, onu ufalıyorum sütün içine.. 2 tane falan..

10. 16 Ağustos 2010
  11. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bisküviyi içine atıp çarkalaman yeterli canım benim kızımın biride ılık içer ve hiç sıkıntı yaşamıyorum eriyor içinde. gel gelelim şöyle bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum. ben bebe bisküvisi tarzında leyleri 1 yaşına kadar vermek istemiyordum ama tok tutar baskıları ile verdim. kızlarımdan biri biberonu severk alıyor ve artık içine bisküvi koymazsam asla mamasını yemiyor. ve bisküviler çok tatlı olduğu için damak tadı iyice tatlıya alıştı. sebze çorbasını falan isteksiz yemeye başladı. belki benimki istisnai bir örnektir. yinede paylaşmak istedim. ben bugünlerde bebe bisküvisinden vaz geçirme çabalarındayım.. eğer yapa biliyorsan evde şekersiz kendin yap canım daha saülıklı olur. benim şmdiki aklım olsa kendim yapardım..

12. 16 Ağustos 2010
  13. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ocak yada subat annelerının ek gıda konularında vardı evde bebe bıskuvısı tarıfı kolaydı da

14. 18 Ağustos 2010
  15. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    internette yaptığım araştırmaya göre doktorlar cicibebe önermiyor bayat ekmekiçiyle pekmezle karıştırıp blenderden geçirip birçok mamasına katabilirsin