bebe bisküvileri zararlımı

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve selocan16 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : selocan16
  1. selocan16

selocan16 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar ben bugün oğluma yogurt verirken içine bebe bisküvisi ve muz koydum arkadaşım bebe bisküvilerinin zararlı oldunu söledi kanserojen madde içeriyormuş netten baktım ama kesin bişey bulamadım dr verebilirsin demişti kafam karıştı bilgisi olan varmı

2. 25 Nisan 2009
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    walla annelerimizde hep öyle büyütmüşler bizi.yıllardır var bunlar olsa çıkardı heralde.

ama bisküvi zaten çok yararlı bişey değil mide için ekmek gibi zararlı.

4. 25 Nisan 2009
  5. SAPHIRA

SAPHIRA Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    ben de yopurdu mutlaka bebe bisküvisiyle veriyorum,başka türlü yemez.doktora sormuştum verebilirsin demişti.bence zararı yok hatta daha besleyici hale getiriyor katılan şeyi.ben çorbalarına da yarım dilim bebe ekmeği koyuyorum,daha vitaminli besleyici olsun diye tadı da çok güzel oluyor

6. 26 Nisan 2009
  7. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim bebeğime bebe bisküvisi yaramadı zaten onu yediği zamanlarda çok hazımsızlık yaşıyordu o yüzden hala vermiyorum 6 ayı tam bitirsin bakalım birkez daha denerim, benim doktorumda hazımsızlık yapıyorsa verme çok ta gerekli değil demişti

8. 26 Nisan 2009
  9. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi konu öncelikle tsekkürederim actiginiz icin.ben yurtdisinda yasiyorum bundan 3 hafta önce filan bebegime bebe bisküvisi yedirmek istedim ve gittim türk markertine almak icin.kasada olmadigini söylediler cok önemsemedim bir digerine baktim cünkü daha önce vardi ve almistim.

ordada bulamayinca görevliye ne zaman gelir filan diye sordum,türkiyeden gelen bebe bisküvilerinin buraya girisi yasaklandi bir süre önce.icinde zararli bir madde bulunmus,getiremiyorum o yüzden dedi.ki benim yasadigim ülke saglik konusunda cok titiz yumurtayi bile 100 km uzakliktaki ülkeden almayan bir devlet.

ben cok önemsememistim cünkü hipp`in bebe bisküvisinden aldim onu veriyorum ara ara.

ne kadar zararli yada icinde ne var bilmiyorum arastirmadim cünkü ama bu ülke tr`den bebe bisküvisinin gelmesini engellemisse vardir bunda bir is.

10. 26 Nisan 2009
  11. estel

estel Guest

hay allah çok enteresan..acaba aynı şey bebe ekmekleri içinde geçerli mi..aynı firma üretiyo sonuçta..

12. 26 Nisan 2009
  13. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha doğru ben bebek ekmeği almayı planlıyordum almayayım o zaman

14. 26 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ben bebe bisküvisi vermiyorum birkez verdim, çok kustu hazmedemedi bir dahada vermedim vermeyide düşünmüyorum, gereksiz yere kilo yapıyor, ekmeğide; şimidlik ekmek vermiyorum ama başlayıncada kendim organik unla ekmek makinasını kullanarak yapıcam

16. 26 Nisan 2009
  17. estel

estel Guest

aa benim aklıma gelmedi bak bu hiç..

benimde ekmek makinam var..

onunla yaparım bende evcde oh mis gibi tertemiz..

fikir için çok teşekkürler...a.s.

18. 26 Nisan 2009
  19. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evde yapmayi hic düsünmedimdee burda ben cavdarli ekmekler var bebeler icin,hem cok besleyici filan diyorlar.ekmek vermeye baslayinca denemek istiyorum bir iki defa olmazsa evde yapicam mecbur.