bebeği 1 yaşında olupta emziren anneler kimler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlarrr bebişierimiz 1 yaşına geldi abla abi olduar kimler emziriyo kimler emzirmiyooo
    anne sütünü bırakan bebişlerimiz neden bıraktı hadi paylaşalım

2. 25 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

benim kızım 1 yaş 15 günlük emziriyorum akşam eve gidince mem meme deyip saldırıyoooo :)

4. 25 Nisan 2009
  5. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Günaydın canım,bizde 1 yaş 3 haftalığız.emmeye devam ediyoruz,gittiği yere kadar da emziricem:))zaten benim oğlan emmeden asla uyumuyor,bum bum diyor emmek isteyince..bazen sokaklarda bum bum diye bağırıyor allahtan kimse anlamıyor:))

6. 25 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ayyy seninki güzel bişi bulmuşş benimki maleseff kucağıma aldığım an elleriyle göğsümü açmak istiyo mem meme diyo herkes anlıyooo ben geceleri yen biberonla süt vermeye başladım 3-4 gün oluyor daha önce veremiyodum ağzına sürmüyordu biberonu şimdi azda olsa süt içiyooo biryandan biberon bir yandan anne sütü veriyorum

8. 25 Nisan 2009
  9. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    yaşımıza bir hafta var ama benim kızım memeden vazgeçeçek gibi değil her iki saatte bir gece her saat başı hemen hemen emiyo bide emmeden hayatta yatmaz doğduğunda ilk 10 gün emzirmek için resmen savaştık şimdide vazgeçicek gibi görünmüyo ben şikayetçi değilim gittiği yere kadar ama nasıl bıraktırıcam ilerde onuda düşünmeden edemiyorum :)

10. 25 Nisan 2009
  11. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum şu anda 3 yaşında.bende 2 sene boyunca emzirdim.
    aksi bir şey olmadıktan sonrada bebeklerin 2 yaşına kadar emzirilmesinden yanayım.
    yiyeceği içeceği hiç bir şey onlara anne sütü kadar yarar sağlamaz.

12. 25 Nisan 2009
  13. EU3

EU3 Guest

benim kızımda 7 aylıkken hayatta emmiyodu uyurken emziriyodum sonr a diş çıkarmaya başlayınca meme delişsi oldu tekrar çok üzülüyorum emmediği zaman şimdide ikraa dediğin gibi düşünüyorummm çok düşkün bırakmazsa die düşünüyorum ben çalıştığımdan akşam eve gidince yapışıyo

14. 25 Nisan 2009
  15. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaşına girince bırakmayı düşünüyordum ama vazgeçtim
    hem oğlum biraz daha faydalansın hemde onun o mutluluğuna ben daha çok mutlu oluyorum
    zaten günde 2 defa emiyor
    sabah uyanınca ve yatmadan önce
    arada istemiyor

16. 25 Nisan 2009
  17. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim dana oğlum hala deliler gibi emiyor. Mycey'in emzirme önlüğünü almıştım. Onun sayesind yolda sokakta nerde olursa emziriyorum.

18. 25 Nisan 2009
  19. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim dana oğlum hala deliler gibi emiyor. Mycey'in emzirme önlüğünü almıştım. Onun sayesind yolda sokakta nerde olursa emziriyorum.