bebeğı aglarken katılan varmı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve baranxixnannesi tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : baranxixnannesi
  1. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebegınız aglarken bır anda katılıp moraran nefesı gıden oldumu hıç allah korusun ama ben bu ara bunu yasadıgım ıcın bılen varmı içinizde. ne gıbı tebbırler aldınız. o an nasıl oldu bıraz anlatırsanız sevınırım. allah hepınızın bebeklerını korusun. aslada yasatmasın.

2. 12 Ağustos 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    başıma gelmedi umarım da gelmez ama bir doktora sorsan canım bizi aşar bu konu bebeğini de allah korusun ve bi daha böyle olmasın inşllah

4. 12 Ağustos 2008
  5. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım aynı problem kayınvalidemde vardı napsın kadın ,bas bas bağırıyormuş kayınbiraderde morarıp gidiyormuş ağlayınca parmaksokuyormuş ağzına dilini yutmaması için neyse canım boşver sen bizide bir uzmana git .anlat yalnız bizim biraderde büyüdükçe gitmiş

çok geçmiş olsun

6. 12 Ağustos 2008
  7. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim ablamın kızında var
    annem yüzüne üflüyo ıslatıyo yüzünü filan sanırım
    bizim orda uğunmak denir ona

8. 12 Ağustos 2008
  9. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar uzmana gıttık sagolun ama yınede bıldı almak ıstedım yasayanlardan o an cok heyecanlanıp bısey yapamıyom korkudan sagolun ama olan varsa yazsın yıne

10. 13 Ağustos 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    uzman mıı hıc bısey yapmıyor gecen asıya gıttık drumuza ası olunca benımkı katıldı mosmor oldu suratı drda kaldır kaldır bısey olmaz dedı benım elım ayagım tıtredı korkudan salak adam kavga edıcektım nerdeyseee

12. 13 Ağustos 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm benim bebeğimde arada eğer çok ağlarsa olabilio ama allahtan hemen geçio ben suratına üflüyorum ve kaldırıyorum yatıyosa geçio hemen açılıo nefesi benim yeğenim çok olurdu ve morarırdı ablamda sanırım üflerdi suratına...

14. 13 Ağustos 2008
  15. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benımkı uflemekle falan gwcmıyo kızlar o an gıdıyo cocuk ve bu yaklasık 1dakıkadan fazla suruyo. bugun sonuçlarını aldım
    baran kansızmış ondan oluyormus.durduk yere olmaz cunkı.aglama nobetı gecırıyomuş. umarım tekrarlamaz cok korkuyo ınsan .
    ama sızınle paylasma istıyorum. bu oldugu gunden ıtıbaren hastanedeyız. özellıkle ızmırlı anneler bakın ne anlatcam.
    ılk 9eylul cocuk acıle goturdum. beyın tomografısı cekıldı sonuc temız. eve gonderdıler. bırgun sonra yıne cocuk katıldı gıttı resmen. hemen yıne goturdum. kan tahlılı ekg yapıldı.
    kansızsa ve bronsıt varsa olur demıştı bırı bana. bende kansızmı acaba bakın bı dedım. kan tahlıl sonuclarında yok bısey gayet ıyı dedıler. kansız degıl dedıler. ıcım rahat etmedı.nıye oluyo o zaman dedım nobettır dedıler gectıler.
    aldım oğlanı o sınırle burda can tıp merkezınde cok ıyı cocuk doktoru var duymustum.ama muayne ucretı cok pahalıydı.sıgortada olmayın oraya goturemıstım onceden. bu defa goturdum dırek ona. kan tahlılı yapalı dedı kansız olabılır dedı dırek anlatır anlatmaz .yaptırdık dedım. bende yapcam dedı. ve sonuç ne bılıyomusunuz. oğlum asırı kansız cıktı kan oranı cok dusukmus ve ondan oluyormuş ıyıkı getırmısın dedı. hemen ılac tedavısıne baslayalım dedı.basladık.
    iki doktor ve ıkı farklı sonuç. sız sız olun bırseyden supelenıyorsanız ustune ustune gıdın artık doktorlarada guvenılmıyo.
    yazıyorumkı bızım basımıza geldı sıze gelmesın dıye.
    buda bır tecrube.

16. 13 Ağustos 2008
  17. papatya58

papatya58 AŞKSIN SEN......... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim yiğenim bu şekilde hatat geçenhafta beni çok korkuttu sıpa:)
    eğer çok ağlarsa uğunuyor sesi soluğu kesiliyor resmen mosmor oluyor kaskatı oluyor ve hatta çok ilerlerse kendinden geçip bayılıyor..bebekliğinden beri böyle şuan 1,5 yaşında hala öyle kötü bir durum ama alıştık artık sanırım ırsiyiş biraz halasıda küçükken öyleymiş.bize sadece onu ağlatmamak düşüyor ağlamasın diye mağlesef her istediğini aklı yetene kadar yapacaz.umarım öyle alışmaz çünkü kozu kullanıyor ağlayarak her istediğini yaptırıyor.yüzüne üfleyin boğazına doğru ki hava gitsin ve morarırsa sakın yere yatırmayın daha çok boğulur ağaya kaldırın dik tutun

18. 13 Ağustos 2008
  19. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    papatya aynen dedıgın gıbı luyor baranda sagol cnm. yatırıncada daha kotu oluyo aynen aglatmıyoz bızde hıç