bebeği aşağıda taşımak ne demek?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozlem28 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozlem28
  1. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 22 haftalık oldum karnım aşağıya doğru büyüdü. görenler bebeği aşağıda taşıyorsun diyor.ama doktorum hiç böyle birşeyden bahsetmedi. yine bu sitede bebeği aşağıda taşıyanların daha dikkatli olması gerektiği, erken doğum riskinden bahsedilmiş.öyle birşey olsaydı doktorum söylemez miydi?bu durum karnıma bakılınca anlaşılan bişeymi yoksa ultrasondamı görünür acaba?

2. 2 Mart 2010
  3. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım yaa
    insanların ağzı torba değil ki
    insanın kafasını karıştırmaya bayılıyorlar
    herkesin vücut yapısı farklı
    doktoruna güven bence

4. 2 Mart 2010
  5. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde karnım aşağıya doğru hiç yukarda değil 29 haftalık oldu ama doktor başı aşağıda dedi senin öle değilse sorun yok canım içini ferah tut herkes birşey diyo zaten banada doğurdu doğuracan gibisin dediler canım

6. 2 Mart 2010
  7. PleaseTryAgainLater

PleaseTryAgainLater oglumm - kizimm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dr.unu dinle takılma canım...benim karnımda aşağıda ve bana 22. haftada ayrıntılı ultrasondaki dr. kafası çok aşağıda demişti...kabus dolu günler geçirdim..şimdiden dönmesi aşağıda olması erken doğuma sebep olur dedi herkes...randevu zamanım gelene kadar yerimden kalkmadım desemyeridr..ama boşunaymış hepsi..dr.uma sordum bebeğimin aşağıda olmadığını söyledi..kimi insanın karnı aşağıda olabiliyo..mesela benim ablamında hamileliklernde hep aşağıdaydı karnı erken doğumyapmadı ama...canını sıkma dr.una güven...