Bebeği başak olan anneler

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve vaveyla_a tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : vaveyla_a
  1. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    mrb..kızım 29 ağustosta doğdu..başak bebeği..burçlar tamamen değil ama kişiliği yansıtıyor..çooook hareketli..acaba sadece benim bebeğim mi bu kadar hareketli merak ediyorum..ayağını kolunu tutsan kafası oynuyor:KK46: kimsenin çocuğunu da kınamadımmafoldumben

2. 13 Aralık 2009
  3. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba benim kızımda 27 ağustos ve çok hareketli ayaklarını bam bam vuruyo poposunu kaldırıyo kendini bi kaydırıyoo şöle bi gözümü ayırsam yere düşecek diye korkuyorumoturmaya başlasalarda artık biraz rahat ederiz herhalde yaa:KK46::KK46:

4. 13 Aralık 2009
  5. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    yigenimde basak burcu daha yeni 3 aylik oldu .. ama onunla ayni dogan cocuklardan cok farkli kafasini kaldiriyo ayaklarini bi yere dayayabilirse kendini acayip ittiriyo .. yengemde yalniz hic bi yere birakamiyorum diyor .. kucakta bile durmuyo kipir kipir .. zaten koltukta filan tek basina asla birakamiyoruz cok korkutuyor ... sanirim burcuylada alakali bende basak burcuyum bebekligim ayniymis ...

6. 13 Aralık 2009
  7. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    yani tek anormal hareketli bebek benim ki değilmiş:KK46: bizim ki 2 aylıkken dönebiliyordu ve koltuktan düştü.. şimdide ana kucağında atmaya çalışıyor kendini!bizzz yandıkmafoldumben ama yine de şükür sağlıklılar..

8. 14 Aralık 2009
  9. prenses84

prenses84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

benimm oğlumdaa 28 ağustosta doğduu çokk fazla deill ama hareketli sayılırr ama bazende salıncağa koyarsınn durur ölee ama bencee çokda burca yorumlama bebekten bebeğe değişiyo hareketlilik

10. 16 Aralık 2009
  11. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    genel olarak karakterler burc özelliklerini taşıryor ama çok da takıntılı değilim bu konuda..başak bebeklerinin çok hareketli olduklarını biliyorum..acaba bizim kinin derecesi ne diye merak ettim:dance:

12. 19 Aralık 2009
  13. greeneyes1206

greeneyes1206 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benim oğlumda 31 ağustos doğumlu başak bebeği ve evet çok hareketli ayağa kaldırınca kafa hiç durmuyor sürekli etrafı inceliyor hatta hiperaktif olursa diye aklımada gelmiyor değil:ecrin_bebek:

14. 22 Aralık 2009
  15. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence burçla ilgisi yok. benim kızım da başak burcu ama normal hareketleri. tamamen çocukla ilgili diye düşünüyorum..

16. 22 Aralık 2009
  17. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    sizin ki istisna o zaman

18. 24 Aralık 2009
  19. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla benim kızım da Başak burcu ve yükselen burcu da Aslan...Tam bir felaket acayip hareketli bir bebek..Olduğu yerden kalkmaya çalışıyo resmen, bir kalksa zaten kimse tutamayacak valla..Bişey değil kalkamayınca da bir sinir oluyor ki görmeniz gerek çıldırıyo resmen....Doğduğu zaman bile o kadar hareketliydi göbek bile dayanamadı 7.günün sonunda düştü kaydirigubbakcemile3 Aman nazar değmesin bizim bebeklere.... :nazar: