Bebeği düşenlerin çocuğu olması zormudur????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Missy tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Düşükleri olan bir kadının bebeği zormu olur yani olma olasılı düşükmüdür.. Benim görümcem bana senin düşüklerin oluyor senin zor çocuğun olur dedi:1shok:senağlama
    Okadar kırıldımki ona çok üzdü beni alt üst olan psikolojimi dahada beter etti.. Böyle birşeyin gerçeklik payı varmıdır yani gerçekten olmazmı iki gündür kafama takıldı:çok üzgünüm:

2. 13 Mayıs 2009
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ah canım benimm olur mu hiç öyle şey...düşük yapmış olmanla onun bir alakası yokki...görümcen çok biliyor heralde...kulaktan dolma şeylerle böyle insanları üzüyorlar ya çok sinir oluyorum vallahi...sen takma kafana canım...etrafımda birkaç düşükten sonra hemen hamile kalan birçok insan var..kiii bunların çoğu hep arka arkaya beklemeden kaldı...aksine düşüklerden sonra tüp açık oldugu için hemen kalma ihtimali var ama doktorlar genelde düşükten sonra korunun diyor arka arkaya rahim yorulmasın diye...yani bu senin taktıgın saçmalıktan başka birşey degil..yine söylüyorum aksine düşükten hemen sonra 1-2 ay korunmak gerekiyor hemen kalma ihtimali yüksek oldugu için...

4. 13 Mayıs 2009
  5. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım sıkma canını bende bebeğimi kaybettim 2 ay korundum ve 4ay sonrada hamile kaldım allah bilir herşeyi kesinlikle alakası yok olacağı varsa oluyor

6. 13 Mayıs 2009
  7. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    selam
    ne saçmalık bu canım yaa olurmu hiç öyle şey ..
    bende 1 kez düşük yaptım ve sonra 1 ay korundum ve 4.ayda yine hamile kaldım ve şuan 5 aylık hamileyim..
    her düşüğün bir nedeni vardır..düşükten sonra düşüğün nedeni araştırılmalı ve bir sonraki hamilelikte önlem alınır ve bir sorun yaşanmaz..
    benim düşüğüm kan pıhtılaşması yüzünden olmuş ve şimdiki hamileliğimde kan pıhtılaşmasını önleyici iğneler kullanıyorum ve çok şükür sağlıklı bir gebeliğim var...
    allah herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin
    sen çevrenden duyduklarına hiç inanma canım ağzı olan konuşuyor..
    ben düşüğümü kimseye söylememiştim bile doktorum eşim ve ben biliyoruz,halada kimseye söylemedim anlatmadım anlatsaydım her kafadan bir ses çıkacaktı

8. 13 Mayıs 2009
  9. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    görümcen iyice sacmalamış canım takılma sen ona
    her 10 kadından 4 ü düşük yapıyormuş zaten
    bebeği düşüp sonra bebeğini kucağına alan okadar kişi var ki... inş seninde tez zamanda olur

10. 13 Mayıs 2009
  11. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    saçmalamış görümcen.ben iki kürtaş bir kist ameiyatı oldum 5 ay sonra hamile kaldım olmasaydı benim olmazdı..31 haftam doldu..ininma kimseye doktorlardan başka..hamile kalabiliyorsan no problem çatır çatır doğurursun.yeterki bilinçli ol ve iyi doktorun olsun..takma kafana cahil insanların laflarını..

12. 13 Mayıs 2009
  13. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Canım benim çok sağol ben 2. düşüğümden sora doktorum sadece hormon tahlilleri yaptırmıştı eşimdende spermiogram.. Sonuçlrda herşey normal çıkmıştı sadece benim prolaktin hormonum yüksekmiş 3 ay korundum ilaç kullandım yeniden hamile kaldım ama malesef oda düştü.. Yeniden araştırılmasını istiyorum.. Daha tetaylı tabiki..
    Ben hamileliğimi söylemek zorunda kalıdm çünkü eşimi üzüyorlardı çocuğumuz olmuyormuş diye yoksa hiç gerek yok bence de söylemeye, mesela benim ailem hiç bilmez..

14. 13 Mayıs 2009
  15. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Çok haklısınız görümcem sağolsun..
    Sizin yaşadıklarınız gerçekten çok zormuş bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah...

16. 13 Mayıs 2009
  17. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153

Size nasıl teşşekkür etsem azdır çok sağolun gerçekten moralim düzeldi içimi rahtlattınız hepinizden Allah razı olsun... a.s.

18. 13 Mayıs 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım moralini bozmak istemem ama evet öyle birşey var çok düşük yapınca zor çocuk sahibi olman ama imkansız değil tabiki bizim tanıdığımız bir abla vardı tabi ben o zaman küçüktüm tam olarak nedenini bilmiyorum ama baya bir hamile kaldı sanırım 6. bebeğiyi doğurabildiği ama son hamlileliğinde tuvlete bile gitmiyordu annesi gelmişti başına sürgü kullanıyordu ama oldukça sağlıklı bir bebişi oldu sıkma canını Allah isterse olur bol bol dua et