Bebeği eşinin ailesine düşkün olanlar bana yardım edin:(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve huzunbazask tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : huzunbazask
  1. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim 15 aylık bir oğlum var 4 senelik evliyim ve 28 yaşındayım kendime çokbüyük dert ettiğim bisıkıntım var bana biri biakıl versin evlendiğimden buzamana eşimin ailesi maddi manevi bize çokçektirdi oğlum doğana kadar eşim maaşını komple onlara verdi şimdide heray bikısmını veriyoruz vermek bişey değil keşke kıymet bilseler kayınvalidem dediğim dedik o gelip evimin düzenini ayarlar gittiğimze aldığımıza karışır dedikodu yapar yaa anlatmakla bitmez tam artık yaptıklarına alıştım şimdide oğlumu fetetmeye çalışıyor oğlum ona okadar düşkünki yakında oturuyoruz o gelince asla bana gelmiyor sadece meme emmek için geliyor düşse ağlasa hemen ona sarılıyor çağırdığımda ona yapışıyor benim arkamdan ağlamıyor ama onun arkasından feryat koparıyor biliyorum kayınvalidem çok seviyor oğlumu ama bubenim çok zoruma gidiyor o herdediğini yapıyor ama herşeyi anne yapma dediğimdede senin sözün biz varken bu çocuğa geçmez biz yokken ne yaparsan yap diyor eşimde bıktı artık taşınamıyoruz da zaten taşınsak uzaklara gitsek asla konuşmaz bizimle ne yapacam kızlar biri bişey desin çok çaresizim,:gitme:,:gitme:

2. 16 Şubat 2010
  3. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    allah allah nedemek bizim sözümüz geçer ne bilmiş kaynananız var benim oğlumda var 2,5 yaşında oda çok sever babaanesini dedesini ama aşırı dedğil tabi tavrınızı kayınvalidenize karşı koyun sizin çocuğunuz o benim kayınvalidem allahtan bu konuda pek karışmaz benim çocuğuma koyduğum sınırları bilir yapmayın dersem yapmaz bana ayak uydurur ama oğlum onların yanında bana gelip sarılır bazen onların kucağana gitmez o zaman bakışında fesatlıklar seziyorum oğlunuz çok küçük bırakın sevsin babaanesi sonuçta ama evinize karışması zor günlerinizde yanınızada olmaması ayıp tabiiki

4. 16 Şubat 2010
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    allah yardımcın olsun çok can sıkıcı bir durum bişey yapamassın hangine anlatıcan bebek bu anlamaz e kayınvalidende tuhafmış zaten

6. 16 Şubat 2010
  7. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    çocuk anne baba terbıyesıyle buyumelı boyle mudehalelere delı oluyorum basta benım kendı annem yapıyor harık kızım olmaz dedıgımde annem kıyamıyor tamam annesı sımdı yapsın sonra yapmaz dıyor ve kızıma karsı benım net tavrım yıkılıyor benım kızım kaynanamlara tam tersı cok ters kı ben kaynanamla cok ıyıyım bu konuda ben onlara cok sert daranıyor dıye kızımla dıdısıyorum kızıyorum ama anlamyıorum nıye boyle sureklı bagırıyor amcaya dedeye babaanneye

8. 16 Şubat 2010
  9. huzunbazask

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimki istisna sanırım çok üzülüyorum zaten çok hoşuna gidiyor kayınvalidemin bana anne de diyor ikidebir oğlumaa offf :KK43:

10. 16 Şubat 2010
  11. huzunbazask

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cennet kokulum yazdıkların çok doğru fakat benim kayınvalidemi uyarmak ne kelime anne yapma desem hemen biz büyütmedim sanki çok biliyorsunuz der ve küser bide eşine oğluna anlatır hatta kızkardeşlerine yani fazlasıyla büyütür sonra bütün sülalesi bize tavır alır yarabbim ben nereye düşmüşüm böyle diye sormadan edemiyorum kendime eşimi sevmesen çoktan boşanırdım ama çok seviyorum 7 yıl flört ettik 4 yıllıkta evliyis ve eşimden çok memnunum ama bunlar benim yuvamı yıkacaklar sonunda :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

12. 16 Şubat 2010
  13. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    üzülme canım niye üzülüyosunki senin annenen düşkün değilmi yoksa benim oğlan anneme düşkün çünkü en çok onu görüyo babaanesini 20 günde bir benimkide oğluma aşkım diyo kurban olayım sana diyo onunla oturup çocuk gibi oynuyo hoşuma gidiyo benim bilmem seviyeli ilişkileri var babaneyle annemle kavga ediyolaralsanaalsanasmileçok vıcık vıcık oldular çünkü oğlun biraz büyüyünce aklı erince yapmaz belki canım

14. 16 Şubat 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    büyüyünce geçer merak etmeyin.

16. 16 Şubat 2010
  17. huzunbazask

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anneme okadar değil az görüyor annemi ve eğer annem geldiğinde babaannede bizdeyse zaten oğlumu sürekli meşgul ediyor bi kıskançlık var anneme fazla gitse kadının rengi atıyor zaten ikidebir oğluma en çok beni sev yavrum bak sana neler alıcam anneyi dövelim diyor off anlatıkça inanın daralıyorum benim aslında yapacağım engüzel şey bana küssede onu uyarmak ama gene aynısını yapacağını biliyorum :bilmiyorumkismile

18. 16 Şubat 2010
  19. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım anlıyorum senı ama bır sekılde tepkı vermelı e esınlede bunu net bır sekılde konusup arkana almalısın kotu nıyetlı olmadıgını torununu ne kadar sevdıgını bılıyorum annecım ama bak bırlıkte buyutuyoruz oglumu ılerde sımarırsa ustesınden gelemeyız ve kendıne zarır olur tutarlı davranmalıyız de bırdahakıne bu ıyı konusmanın uzerıne deam ederse sertlesmenın hakkın oldugunuda esıne soyle vereliniortak