bebeği gelmeyip sunni sancıyla doğumu başlayan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve red tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : red
  1. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim bebek gelmek bilmedi.. yarın sunni sancıyla başlamayı denicekler. %50 şansın var dedi doktor. doğumu böyle olan, fikri olan paylaşabilir mi? sunniyle zorlamaktansa sezeryan daha mı iyidir?

2. 29 Haziran 2010
  3. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fikir verecek deneyimi olan kimse yok mu yani...

4. 29 Haziran 2010
  5. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bildiğim kadarıyla rahminin ne kadar açılacağı önemli... benim bir arkadaşım da öyle olmuştu suni sancı verdiler ama rahim ağzı açılmadığından 14 saat sonra sezeryana aldılar... umarım senin o kadar uzun sürmez... zaten doğum gerçekleşmesse sezeryana alırlar canım... şimdiden tebrikler...

6. 29 Haziran 2010
  7. nazar_363

nazar_363 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm ilk dogumumda bizde çok bekledik ama sancım tutmadı sonra dr gel suni sancıyla dogum yapalım dedi sabah 9 da verdiler saat 4 te kızımı kucagıma aldım.ikinci dogumdada gene sancım olmadı suni sancı verdiler ama açılma olmadı gece 11 de sezeryana aldılar.drlarda bilemiyor cnm
    rahimin açılmasıyla alakalı.inş biran önce alırsın bebegini kucagına .sorun olursa cvplayabilirim

8. 29 Haziran 2010
  9. meryemtepe

meryemtepe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ay Çok Zor ış Bu

10. 29 Haziran 2010
  11. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızlar cevaplar için.. hakikaten bahsedildiği gibi dayanılmayacak kadar ağır mı oluyo sancılar.. araştırdım biraz da ürktüm açıkçası

12. 29 Haziran 2010
  13. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım şöyle söyleyeyim seni korkutmak istemem ama 11 haziranda benim görümcemede suni sancı verdiler 4 saatte yalnızca 2 cm açılma oldu ama o kadar şiddetliydi ki dedi dayanamadım dedi ve sonunda dokturuna beni artık sezeryana alın dayanamıyorum dedi.4 saat birde suni sancı çekti keşke en baştan direkt sezeryana girseydim diyor şimdi.çünkü sezeryandan önce suni sancıda aldığı için çok fazla ağrı çekti.şu an asla böyle bir şey yapmam sanada söylerse doktrun kesinlikle kabul etme direkt sezeryana gir diyor.tabi belki de bünye meselesi.hayırlısı olsun hakkında.Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

14. 29 Haziran 2010
  15. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım.. doktor öyle bi ihtimal olduğunu söyledi.. 8 saat sonunda olmayabilir de ama %50 şansını zorlamamış olursun, bu işin iki ucu da pis sen karar vereceksin dedi.. ama hiç sezeryanın lafını bile etmio...bilemiyorum kafam çok karışık..

16. 29 Haziran 2010
  17. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım, benim de arkadaşım suni sancı ile doğum yaptı. Normalde hiç açılması olmamış.Senin gibi günü de gelmiş.Suni sancı vermişler. Doğumhaneye girdikten 10 dk sonra normal doğum yapmış.
    İnşallah senin de doğumun kolay olur.
    Rabbim kurtarsın, bir de olumsuz yorumları okuyup ya da söylentileri dinleyip canını sıkma. Herkesin vücut yapısı birbirinden farklı...

18. 29 Haziran 2010
  19. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkdaşım doğum yapan bi arkadaştan dinlemiştim,her sancın geldiğinde olabildiğince ıkın,açılman daha çabuk olur demişti,suni sancı da olsa böle olabilir,tabi ben bizzat yaşayan biri değilim,anlatan arkadaşta normal sancılı doğurmuştu..