bebeği küçükken hamile kalanlar yada doğum yapanlar

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve hanifta tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : hanifta
  1. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar daha öncelerdende çok yazmıştım başlıkta yazdığım gibi bebeklerini arasında az zaman olan anneler lütfen tecrübelirinizi yazarmısınız hamilemiyim bilmiyorum belli değil ama şimdiden bunları olacakları düşünüyorum lütfen memnunmusunuz keşke olmuşmu diyorsunuz bi sıkıntı oldumu hamilelikte özellikle bebeğinize size...

2. 23 Mart 2010
  3. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yokmuuuuuuuuuuu böle örnek ben hamile olabilirim tekrar korkuyorm biraz henüz kesin değil ama yinede böle annelerin yazdıklarına ihtiyacım var.kızım 11 aylık olacak eğer hamileysem

4. 30 Mart 2010
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben değilim ama ablamın ıkı oğlunun arası 21 ay.yanı tam yaşıa gırdığınde 2.ye hamile kaldı.şimdi buyuduler sayılır ama kolay değil tabı.diğer yandan ikiz gibi büyüdüler oyun arkadaşı oldular başka kımseye ihtiyaç yok oynamak için.

6. 1 Nisan 2010
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Vallaben cesaret edipte 2. girişemem ama kazayla falan olsada dediğim oldu yani:) Zorluk çekicez ama çocuğun tek başına büyümesi beni üzüyor, benim ablamla ramada 1 yaş var kmseye ihtiyaç duymadık halada öyle ama 6 yaş büyük ablam var aramıza uçurum var neredeyse.

8. 14 Nisan 2010
  9. isimgucum

isimgucum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet benimde çok büyük sıkıntım bu.. 10 ay önce sezeryan ile doğum ayptım ve iki aylıkta hamileyim :CüvCüv:. aldırmaya kıyamadım sonuçta bi can ama kendi sağlığımdan ve onunda salığından endişeliyim. :1no2:

10. 17 Nisan 2010
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim dikis izlerin gectimi??yani dikisin tamamen iylestiyse bisey olmaz diye biliyorum doktora ormadinmi??
    benim arkadasimda bebegi 8 aylikken hamile kaldi hemde ucuncuye aldirmadi simdi 5 aylik bir sorun olmaz bence...

12. 17 Nisan 2010
  13. itek

itek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benimde şuan 20 aylık ve 5 aylık 2 bebişim var iyikide olmuş diyorum gerçekten allah kolaylığını veriyor helekiii yakınında yardımcı olabilecek birileri varsa....