bebegi kulak gribi olan var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve palmina tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : palmina
  1. palmina

palmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    10 aylık bebegim kulak gribi olmus.gece sabaha kadar ateşle beraber kustıu durdu.sabaha kadar ates dusurucuyle ıdare ettık ama sabah doktora gıttıgmızde ogrendıkkı kulak grıbı olmus.antıbıyotık verdı.megerse kızımın bır ıkı aydır dıs cıkartıyo ondandır dedıgımız kulak cekıstırmelerı ve gecelerı durmadan uyanmaları bundanmıs.canım benım nsılda cekmıs kulak agrısını.aman kızlar sız sız olun anlamsız hareketlerı ve ufakta olsa bebektekı huzursuzlukları mutalka arastırın.emın olunlı bı sebebı vardır.

2. 17 Ocak 2010
  3. palmina

palmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    pardon ya kulak ıltıhabı olacaktı.az once domuz grıbını okumustum etkısınde kalmısım heralde.:)

4. 17 Ocak 2010
  5. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oft de gördüm de cok güldüm
    hehe ilahi kaydirigubbakcemile3

6. 17 Ocak 2010
  7. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda yeni atlattı bizde de kusma huzursuzluk ishal ve tabikide uykusuzluk oldu sonrasındada boğazlar doldu ses gitti burnu aktı tıkandı of of antibiyotikle geçti çok şükür ama hakikaten çok kötü oluyo bebekler bu kulak ağrısıyla

8. 18 Ocak 2010
  9. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canim..çok zor valla bebeklerin en ufak bir hastaligi bile bize yetiyor allah onlari korusun...bende başlıgı okuyunca allah allah dedim kulak giribide yenim, çıktı dedim domuz gribinden sonra valla güldürdün benikaydirigubbakcemile3