bebeği küvezde kalan var mı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve canhay tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

13 Kasım 2010
    Konu Sahibi : canhay
  1. canhay

canhay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 10 kasım da genel anestezi ile doğum yaptım bebeğim 3870gr 52 cm doğdu ama nefes alıp vermekte zorluk çektiği için direkt küveze aldılar 2 gece hastanede kaldık biz 2 kez gördüm bebeğimi küvezde ve bugün taburcu ettiler beni ama oğlum hastanede kaldı çok zor bi gece geçiriyorum 2 gün boyunca yanımda hep birileri vardı iyiydim ama şimdi boş beşiği görüp ağlamamk mümkün diil sütüm gitmesin diye üzülmemeye çalışıyorum ama elimde değill :KK43:
    aynısını yaşayan var mıı

2. 15 Kasım 2010
  3. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    gecmiş olsun bebişine bende 24 aralık ta kızımı 36 haftada dogurdum nefes alıp vermesinde sorun oldugu için küvezde kaldı 8 gün ah bilmezmiyim canım sabırlı ol gececek bak benim totom 11 aylık oldu teyzesi o günlerde gececek sen moralini yüksek tut sütün azalmasın benim sütüm kesilmişti sonra bebişime mama vermek zorunda kaldık

4. 25 Kasım 2010
  5. gulsen_arda

gulsen_arda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim de 34+3 de suyum geldi 34+5 de kızım doğdu iki gün susuz kaldığı için enfeksiyon riski var deyip 8 gün küvezde tuttular 3.gün emzirmeme izin verdiler hergün sabah alıp akşam verdim kızımı her gece yatağımdan boş beşiğine bakıp ağladım bende
    hala aklıma geldiğinde elimde değil gözümden yaşlar akıyor sanırım daha uzun süre ağlıcam düşündükçe
    ama 9. günün sabahı gelin alın diye aradıklarında beri hiç yanımdan ayırmadım ya kucağımda ya yanımda yatıyor
    wc ye ve duşa bile birlikte giriyoruz maşallah çok sağlıklı şimdi
    iyi haberlerini bekliyorum canım

6. 1 Ekim 2011
  7. gamzeli06

gamzeli06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende bu konuda bı bilgi paylaşmak istiyorum.benım ıkız kardeslerım var erken dogdukları ıcın kuveze aldılar ve kuvezde havasız kalmıslar.Allah korusun bebeklerınızde ters gıden bısey gorursenız hemen doktora goturun.suan kardeslerım 12 yasındalar ama konusma problemlerı var zamanında fark edemedıgımız ıcın, fark ettıgımızdede ış işten coktan gecmıstı.suan kardeslerım tam net konusamıyo kuvez denen cıhaz yuzunden coook dıkkat edın lutfen bu zorlugu ben yasadım Allah kımseye bu acıyı yaşatmasın..

8. 1 Ekim 2011
  9. diyar1986

diyar1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    benim kizim da 40. haftasinda dogdu amniyos suyunu icmis 15 gün küvezde kaldi o sürede bende hastanede kaldim, bende rahatsizdim cünkü 15 gün sonra birlikte taburcu olduk bi sorun yasamadik cok sükür ins sende biran önce bu kötü dönemi atlatirsin

10. 5 Ekim 2011
  11. gamzeli06

gamzeli06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah canım saol.

12. 7 Ekim 2011
  13. Zeynepce2011

Zeynepce2011 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende 35+5 de 2950 50 cm kızımı dünyaya getirdim solunumundaki sorun yüzünden 8 gün kaldı..doğumdan çıkınca onu kucağıma alamamak çook acıydı.şükürki şimdi yanımda allah kimseye yaşatmasın.

14. 3 Ocak 2014
  15. eren71

eren71 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim kızımda bir ay kaldı müceddid şimdi bir yaşında