Bebeği Renkli Gözlü Olan Anneler!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve newlife tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Arkadaşlar bebeğinizin gözleri doğduğunda ne renkti acaba?
    Benim gözlerim mavi..çocuğun gözleri şimdilik 8 günlük olduğundan gri-lacivert..Açılıp mavi olma ihtimali varmı diye soruyorum..yoksa renkli gözlü olucak bebeklerin gözleri doğduğunda dahamı açık oluyo?

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Kasım 2008
  2. 17 Eylül 2008
  3. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kızımın göz rengi doğduğunda lacivertdi:nazar::nazar:.sonra açıla açıla deniz rengi oldu.masmavi.benim gözümde yeşil mavi.benim gözlerimde ilk doğduğumda lacivertmiş.doğduğunda koyu renkse sonra açılıyor.eger açıksa koyulaşıyor ve mavilikten eser kalmıyor.a.s.a.s.

4. 17 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

benim oglumda maviydi dogdugunda ama o sut rengiymis,benimde esiminde gozleri kahverengi mavi olmaz bu cocuk dediler,dogruymus,iki aylik suan kahverengi oldu.gozrengi anne babadan alirmis,amabazen genlerdende alabilrmis.

6. 17 Eylül 2008
  7. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım kızımda dogdugunda gozlerı lacıverttı sımdı 6 aylık mavı oldu benım ve babasının gozlerı yesıl bız boyle kalsın mavı olsun ıstıyoruz ıns degısmez.

8. 17 Eylül 2008
  9. newlife

newlife Guest

Çok mutlu oldum canım sen böle söleyince hihoyyyt Allah analı babalı büyütsün bebişini inşallah..a.s.

10. 17 Eylül 2008
  11. ay_tenli

ay_tenli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cocugun dedesinde bile farkli bir goz rengi varsa ordan bile alabilir gozrengini belli olmaz tum ailemin gozleri yesil ela birtek kardesimin gozleri koyu kahverengi dedelerim mavi babannem yesil gozlu bitek ananem kahverengi gozlu ona benzedi... ustelik dogdugunda masmavi gorunuyordu gittikce koyulasti ve kahverengi oldu bence belli olmaz???

12. 17 Eylül 2008
  13. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım,oğluşumun doğduğunda gözleri lacivertti,şimdi masmavi.benim gözlerimde mavi:) bu arada eşimin kahverengi ama akrabalarında var renkli göz..

14. 17 Eylül 2008
  15. newlife

newlife Guest

Benim baba tarafım komple mavi ve yeşil,daha 8 günlük bebişim..İnşallah mavi olur çünkü Asyamın göz ve kulak yapısı hariç geri kalan herşeyi babasına benziyo :) gözleri bari bana çeker inşallah

16. 17 Eylül 2008
  17. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    oglum 5.5 aylık ve hala goz rengını anlayamadık.ne lacıvert ne yesıl ne kahve.bugun doltora sordum bu cocugun goz rengı ne zaman bellı olacak dıye artık degısmez dedı.pekı ne renk dıye sordum doktorda anlayamadı.bende merakla beklıyorum sonuc ne olacak dıye

18. 17 Eylül 2008
  19. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımında koyu maviydi şimdi açık mavi umarım değişmez