bebeği tek başına oturan varmı

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve fiko tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : fiko
  1. fiko

fiko deniz'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızım 8 ayını doldurmak üzere ama oturmayı hiç sevmiyor.sizin bebekleriniz ne zaman tek başına oturmayı başardı.kaydirigubbakcemile

2. 25 Aralık 2008
  3. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki yürümeyi düşünüyor kalkıyor ayağa ve koltuğa tutunup duruyor öyle bir bırakıyor kendini pat oturuyor.1-2 aydır oturuyor.1-2 aya da yürür heralde.ama diş yok hala

4. 25 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Benim kizim tek basina oturuyo ve yaklasik 1 aydan beri oyle.Simdi hem oturuyo hemde oturur pozisyonundan emekleme pozisyonuna ve emeklemeden oturma pozisyonuna kendi geliyo yardimsiz.Birde sehpalardan tutunup yurumeye calisiyo.Bakalim ne zaman yurucek hersey tamam bir o kaldi :)

6. 26 Aralık 2008
  7. esra27

esra27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızım tam 6 aylıkken tek başına kalkıp oturdu maşallah. 2 dişi 7 aylıkken çıktı . 20 gündürde sıralıyor. Maşşallah benim canım kızıma:))

8. 26 Aralık 2008
  9. pericik55

pericik55 ela gözlü bir çöl ahusu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda 6,5 aylıktan beri tek başına oturuyo,kanepeden tutunuyo öle durmayıda çok seviyo :) ama bizimde hala dişimiz yok sanırım babasına çekmiş,babamızın dişi 15 aylıkken çıkmış :):):)

10. 26 Aralık 2008
  11. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlum 28 ekimde emeklemeye başladı
    1 hafta sonrasında da tek başına oturmaya başladı
    şimdide koltuğa tutunup kalkıyor ve sıralamaya başladı

12. 26 Aralık 2008
  13. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fikocum üzülme benim kızda 7.ay kntrolünde hiç tek başına oturamıyordu doktorumuz oturma çalışmaları yapın bol bol oturtun dedi artık oturuyor bu ayda hiç koltuk kenarlarına tutunup ayakda duramıyordu adım atamıyordu bu ayda adım atmaya ayakda durmaya çalıştırın dedi 3 gündür öne birkaç adım atıyor anlayacağın oturma emekleme adım atma gibi konularda tembeliz..

14. 27 Aralık 2008
  15. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    991
    Ödül Puanları:
    93
    benim cadıda artık tek basına oturuyor koltuk krnarında kısa sürede tek basına dikiliyor fakat hala emeklemiyor. anem emeklemeden yürüyecek bu diyor bende öle yapmısım hiç emeklemeden direk kalkmısım bu cadıda öle sürekli ayakta dikilip adım atmak istiyor birde heycanlanması yokmu o esnada öldürüyor beni gülmekten:)

16. 27 Aralık 2008
  17. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    benim kizim 30 nisanda dogdu iki ay once destekli bir aydirda tek basina uzun sure oturabiliyo oturmayi cok seviyo bide koltuga tutunup siralamak cok hosuna gidiyo,20 gundurde emekliyo,,

18. 28 Aralık 2008
  19. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    defne de 1 aydır falan oturuyo ama sevmiyor pek, öne yana birşeylere saldırıyor ve devriliyor
    sakin dursa oturacak
    bir arkadaşımın kızı var 3 hafta büyük defneden kadın kızı normal koltuklara oturtup mutfağa gidebiliyor, ben öyle birşey yapsam arkamı daha dönerken yere yapışır bizim cadı
    yaklaşık 2 haftadır da emekliyor, koltuğa tutunup dizlerinin üstüne kalkıyor ama daha ayağa kalkamadı