Bebegi Tekmelemeye Baslayan Onu Hisseden Varmi ??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Ekim 2007 başlatılmıştır.

30 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar evet soruyorum bebegini hisseden tekmeleye baslayan varmi?Ben hala hissedemiyorum sadece rahim bolumunde birseyler pitpit ediyo ama o sanirim bebek degil?Bakalim iple cekiyorum tekmeleyecegi gunu.Umarim tembel olup 20. ci haftaya kadar bekletmez.

Hadi bakalim kimlern bebisleri tekmeleye basladi ve nasil bir duygu paylasalim.Ben hissettigim an hemen yazicam duygularimi.Insallah o gun cok gec olmaz :asigim:

2. 31 Ekim 2007
  3. abuaslxix

abuaslxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yardımcı oldugun ıcın ıcın saol annıs musaıt oldugumda hemen yapcam takvımı benım bebıs ı ıkıbucuk aylıkken hıssettım sankı yaanı oyle gıbı geldı sımdı cok rahat hıssedebılıyorum hatta yuksek seslı muzık dınledıgımde tepkı verıyorr ne tattttlıı seyy:Roflol:

4. 31 Ekim 2007
  5. mxuxnevveraydxixn

mxuxnevveraydxixn SeNsİzLiKtEn TüKeNdİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hissedemiyorum ....bizimkiler belliki çok tembel olacak....

6. 31 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

bende hissetmiyorum henuz aslinda benimki cok hareketli ultrasonda gordugumuze gore ama hissetmiyorum maalesef hala

8. 31 Ekim 2007
  9. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar karnımda pıt pıt diye bişeyler hissediyorum ama o bebişimin hareketlerimi bilmiyorum
    ama hiç tekme falan hissetmedim daha :KK43:

10. 31 Ekim 2007
  11. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Günaydın kızlar,
    ben tekmeleme hissetmedim henüz ama arada sanki minik bir kelebek kanat çırpıyormuş gibi hissediyorum:)

12. 31 Ekim 2007
  13. BERXIXLCAN

BERXIXLCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  14. 31 Ekim 2007
  15. BERXIXLCAN

BERXIXLCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hissediyorum ama siz çok erken bekliyorsunuz gerçi değişiyormuş bana doktorum 22.haftadan sonra demişti şimdi 24 haftalığız valla top oynuyorlar resmen içerde

16. 31 Ekim 2007
  17. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    bende genelde sabahları içimde titreme şeklinde bişeyler oluyor herhalde minik meleğimin hareketleri 12 haftalıkken ultrasona girdiğimde kıpır kıpırdı yerinde duramıyor eğer iyice hissetmeye başlarsam baya eğlencli olacak...

18. 31 Ekim 2007
  19. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Tam tekme sayılmasada kıpırtılarını hissedebiliyorum ben. Zaten bu dönemde sadece kıpırtı olabiliyor. Şiddetli tekmeler bekleme. Eğer kelebek kıpırtısı veya ufak pıt pıtlar varsa o bebeğindir bence. Benim tembel oğlum ultrasonda sürekli yatıyor. Ama ben yemek yemeye başladığımda özellikle meyve yerken kıpırtılarını çok rahat hissedebiliyorum. O kadar güzelki onun varlığını hissedebilmek. Bu duyguyu hiçkimsenin tam olarak tarif edebileceğini sanmıyorum :1hug: