bebeği yada bi yakını anal fistül ameliyatı olan var mı? Lütfen bir bakar mısınız?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve luvitan tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : luvitan
  1. luvitan

luvitan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeğim 6 aylık. Bundan 15 gün önce makatında bir şişlik kızarıklık nedeniyle doktora götürdük. Apse oluşmuş boşalttılar. İLaç ve oturma banyoları ile iyişleşmesini sağlamaya çalıştık. Şimdi tekrar oluştu. Yine boşalttılar. Yine ilaç ve oturma banyolarına başladık. Ama ameliyat olma ihtimali yüksek. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı? Bebeği yada bi yakını bu tür ameliyatı anla fistül ameliyatını olan var mı? Ameliyat olunca kesin iyi olunuyor mu tekrar eder mi? Ya da ameliyatın riskleri neler bilan varsa lütfen cevap bekliyourm bebeğim daha çok küçük:KK43:((

2. 17 Nisan 2010
  3. nihalemre

nihalemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun.bu konuda bilgim yok ama inşallah düzelir.

4. 17 Nisan 2010
  5. luvitan

luvitan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşakkür ederim sağol iyileşmesi için çabalıyoruz. Sanırım kimsenin bu konuda bilgisi yok çok üzgünüm çok

6. 17 Nisan 2010
  7. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 27 yaşıdayım bende hamileyken 4 aylık hamileyken bende olmuştu.içini boşaltı doktor.ve ameliyat önerdi .ama ben 1 buçuk sene oldu daha olmadım.arada o boşaltığy ye şişiyo sora içinden lltihap patlıyo iyileşiyo ama aralarda devamlı oluyo ve bunu kabızlık çok etkiliyo kabız tutmamaya bak amleiyat olana kadar.ama ben içini boşlatana kadar neler çektim ilk .çok ağrı yapıyodu.ufacık bebek .ama inan onlar bizden daha dayanıklılar.geçmiş olsun bebeğine

8. 18 Nisan 2010
  9. luvitan

luvitan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sanada çok geçmiş olsun nasıl moralim bozuk anlatamam her gün ağlıyorum çok üzgünüm kabızlık sorunumuz hiç omadı ama bu oluştu işte. Her gün banyoalrını yaptırıyoruz eşimle ilaçlarını kullanıyoruz inşallah iyi olacak bebeğim inşallah
    benim merak ettiğim ameliyat kesin çözüm oluyor mu riskleri var mı bilemiyoruz, hiç kimsede yok bize fikir verecek

10. 18 Nisan 2010
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım muhetemelen ameliyat çözüm olur işallah.sen genede iyice araştır.benimde şu an oğlum 14 aylık bakıcak kimse olmadığı için olamıyrum amliyat aslında olsam iyi olucak .bunun için bir genel cerreha git dalında iyi bir uzmana onlar çok iyi anlıyo.allah şifa versin

12. 19 Nisan 2010
  13. luvitan

luvitan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

14. 19 Nisan 2010
  15. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Herkese slmlar;

Bende çok kısa süre önce doğum yaptım.Doğum öncesinde hemoroit problemim vardı,doğum sonrası dahada fazlalaştı.Geçen hafta çok ktü durumdaydım.Bir türlü cesaretimi toplayıp dr a gidemedim.Ama en sonunda 24 Nisana randevu aldım.Ankarada operasyona giricem.Bir çok tanıdığım bu gideceğim yerde operasyona girdi ve sorun yaşamıyorlar.Umarım bende yaşamam.Luvitan operasyon sonrası muhakkak seni bilgilendiricem.Ama duyduğum kadarıyla çok basit ve kısa süren bi operasyonmuş.Bu arada çok geçmiş olsun...

16. 19 Nisan 2010
  17. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım ben 3 sene önce ameliyat oldum ve bu zama kadar bi problemim olmadı. Bebeğin çok küçükmüş canı çok yanıyordur ameliyat olması gerekiyorsa iyice araştıırp yaptırın o acıya büyük insan zor dayanıyor çünkü..

18. 19 Nisan 2010
  19. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Zeyon;

Yazdığını okudum ve biraz korktum açıkcası...Bende bu haftasonu operasyona giricem.Sen hemoroit operasyonumu geçirdin?Öyleyse nerde oldun?Acısı çokmu fazlaydı?Benim lazerle olucak,senin nasıldı?Çok soru sordum sanırım,kusura bakma.Korktuğum için sende bunu yazınca iyice tedirgin oldum.Beni bilgilendirirsen sevinirim.Teşekkürler...