bebeği yürüyen varmı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve ebrusguner tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ebrusguner
  1. ebrusguner

ebrusguner Guest

kızlar bizim oğlan epey bi tay tay durmaya başladı , bi süre duruyo sonra düşme korkusuyla yavaşça aşağıya iniyo. acaba sizinkiler nasıl bu korkuyu nasıl atçak. hiç adım atmıyo.yürüteci yok ama ilk arabab varya ondan var, acaba bide yürüteç mi alsak?

2. 5 Eylül 2009
  3. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oğluş herhalde 1 aydan fazladır kendi başına tutunarak kalkıyor ve tutunarak yürüyor arada sırada elini bırakmaya çalışıyor ama daha tek eline cesaret edebiliyor yürütecini sevmiyor zorda kaldığımda koyuyorum ama bu hevesi yüzünden biraz sık düşmeye başladı ama korkutmamaya çalışıyoruz oda tekrar denemeye korkmuyor bir iki saniye ellerini bırakıp duruyor herhalde 1 aya kadar yürür ama ben sıkıntı yapmıyorum ne zaman hazır olursa o zaman yürüyecek

4. 5 Eylül 2009
  5. krikitos

krikitos 02.07.10 arda'm yanımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bizim oğlan koltukların kenarlarında yürüyor istediği şeyi almak için 1 veya 2 adım atıyor kendi yatağında tutunup kalkıyor ama yerdeyken koltuğa tutunup kalkamıyor emeklemediği için olabilir direk popsunun üzerinden koltuğa tutunmak zor bide bizim koltuklar yüksekte kalıyor ama ben yürüteçle çok rahat ettim öncelerde istemiyordum annem zorladı almamız için ama bizim oğlan çok sevdi özgürlüğünü ilan ediyor onun üstünde...

6. 6 Eylül 2009
  7. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    1 aydır yürümesi çok yakın diye diye bir hal oldum.gitmediği uzanmadığı yer kalmadı.çok rahat kalkıyor,oturuyor,tek elinden tutunca yürüyor,bir eli ile duvara tutunup ilerliyor.koltukları hiç saymıyorum zaten.koltuklar sehpa ve tv ile odanın içinde "u" çiziyor.kendi kendine oturduğu yerden kalkabiliyor ama henüz adımatacak cesaretimiz yok.merakla ve hevesle bekliyoruz.
    bakalım ilk yürüyen hangi bebiş olcak?

8. 6 Eylül 2009
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196

Benim kız bugün puftan kanepeye 6 adım attı ellerini bırakıp,bende uzaktan adım saydım :)) 7. adımda eller kanepedeydi.

Bu arada elindede oturma grubunun yastığı vardı.Onunla yürüdü.

Şimdiye kadar 3-4 adım atmıştı ama bugün rekor kırdı:hooray::nazar::nazar::nazar:
    Maşallah kuzuma

10. 6 Eylül 2009
  11. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Maşallah Ceren'e, yaşına varmadan yürüyecek sanki... Bengisu da 2 gündür adım atmaya başladı. Tabi ellerinden tutarsam:)

12. 6 Eylül 2009
  13. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Maşallah Bengisu ya canım.Öyle öyle alışcaklar.

cerende öyleydi.Şimdi tek elinden tuto gezdiriyorum.

Bugünde öyle gitti ya çok sevindim.

14. 7 Eylül 2009
  15. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ooo maşallah bebişlerinize....
    ceren hanıma yıldızlı afferinnnn....:)) 6 adım hemde ağırlıklı olarak yastık ile...bravoo..:))
    benim oğlanlar day day duruyorlar ellerinden tutup özellikle koltuk altından bileklerine bişey olmasın diye öyle yürütüyorum oturmak istemiyorlar kaan oturtmak isteyince kendini öyle kasıyorki bacaklarını bükmüyor oturmam diye.. kanepenin kenarında da durup tutunarak yan yan gidiyorlar.. kendi kendine tutunup kalkamıyor yerden bişey almaya eğilince oturup kalıyorlar..
    bizimkilerde hiç emeklemediler hep yuvarlanarak istedikleri yere giderlerdi..
    şimdi kaan bey askerlerin telin altından geçmesi gibi sürüne sürüne hızlı yol katediyor.. keremde yeni yapmaya başladı.. bizimkiler biraz ağır abi olacaklar..ha buarada unuttum kollarından tutup yürütürken kerem öyle hızlı adım atıyorki koşuyor sanki eşimle onun yürüyüşüne gülüyoruz..kaanda ağır ve sağlam adımlarla yavaş yavaş yürüyor..

Son düzenleme: 7 Eylül 2009
  16. 7 Eylül 2009
  17. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Teşekkürler Nazlımelekcim.

Senin askerlerede maşallah.

belli bir süre sonra elinden de tutuyorsun.bende önce senin gibi tutuyordum.Sonra zaten güvenip elini tutuyorsun.

Çok tatlılar cidden bu halleriyle

18. 9 Eylül 2009
  19. txuxlay yxuxksel

txuxlay yxuxksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah bebeişlere benim oğlum tembel kollarından tutmazsam , hiç hareket yok....:)
    diş de çıkarmadık daha ... birde ağlarkan baba diye ağlıyooo... beni sadece acıkınca arıyo :)
    tam bi dana