Bebeği zehirli ishal olan Var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve aynelhayat tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : aynelhayat
  1. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar, benim bebeğim 4 aylık 2 gün önce kaka tahlili yaptık ve dr.zehirli ishal olmuş dedi ilaç verdisenağlama.Sadece anne sütü veriyorum sizin önereceğiniz başka bişeyler var mı?eğer varsa lütfen yazın arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Selam ve sevgi ile...

2. 28 Şubat 2010
  3. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kimsede bişe yok mu yaa bi cevap verin lütfen...

4. 28 Şubat 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cn mbnm geçmiş olsun bnmde kızım 5.5 aylık hiç olmadı şükür bişide neden olmuş nedenini söylemedimi doktor sadece anne sütünü veriyon acaba sütündenmi geöçti bişi zehirledi balık falanmı yedin acabada üstüne sütlü ürün tükettin

6. 28 Şubat 2010
  7. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım korkma.. Başıma gelmedi ama bi yakınımın gelmişti. Temizliğine biraz daha dikkat et.Sütten geçecek bişey değil. Oyuncaklarını yıkadığın sudan, banyo suyundan, veya büyüklerin temiz olmayan elleriyle dokunmalarından bulaşabilir.

8. 28 Şubat 2010
  9. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sağolun arkadaşlar dr.çok kolay bulaşabilir dedi el temziliğinize çok dikkat edin dedi ve şurup verdi.Sadece anne sütü veriyorum dün 2 çay kaşığı elma püresi verdim yaa bilmiyorum başka bişeylerde versem mi acababilmiyorumkismile Kakası çok balgamlı dua edin arkadaşlar ne olur inş.çabucak atlatırız...Rabbim herkesin evladına sağlık sıhhat versin inş.

10. 1 Mart 2010
  11. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok büyük geçmiş olsun benim oğlumda 5.5 aylık ben rotavirüs aşısını yaptırmıştım başıma gelmdi böyl bişe ama benimde bir yakınımın bebeğinin başına gelmişti çok şükür atlattı umarım en kısa zamnda senin minişinde atlatır çok geçmiş olsun

12. 1 Mart 2010
  13. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Muhtemelen elma püresinden olmuştur.
    Eltimin oğlu da olmuştu onlarda elma püresi vermişlerdi ve hemen ondan sonra oldu.
    Çok zor atlatmıştı işallah sizin kolay geçer.

Banyo suyunu temiz su kullanın içme suyu yani. Ben 6 ay içme suyuyla yıkamıştım kızımı. Öptürmeyin kimseye bebeğinizi.

14. 2 Mart 2010
  15. Loresimaa

Loresimaa Zeynep Begümün Anneciği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun canım bol bol su içir emzir bebeğini vücudu susuz kalmasın görümcemin oğluda olmustu cok ağır atlattı temizliğine dikkat et çok fazla insanlarla bir arada bulundurma bulaşıcı bir hastalık büyüklerde varsa onlardan geçmiş olabilir çocuklar bebekler ağır atlatıyor malesefki bende rota virüsü aşısı yaptırmıstım çok şükür bulaşmadı kızıma inşallah bir an önce atlatır bebeğin canım birde elma ishal yapmazmı muz felan yedirsen daha ii olmazmı canımbilmiyorumkismile

16. 21 Aralık 2015
  17. forgeta

forgeta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    az önce sosyal medya hesabımdan bir bebeğin bu hastalıktan vefat ettiğini okudum tanımadığım halde kahroldum 1 hafta öncesi resimlerinde sapasağlamdı

lütfen bebeklerinize rotavirüs aşısını yaptırın
    borç bulun nasıl bulursanız bulun ama aşıyı muhahhakak yaptırın
    çocuklarımız 150 tl den daha değerli

18. 21 Aralık 2015
  19. marvelgirl

marvelgirl yolunu bilmezsin, güneşi beklerken. Üye

Beğenildi:
    218
    Ödül Puanları:
    48
    Elim kolum titriyor bu Nasıl bir ihmalkarlık Nasıl doktor hasta bebeği bişey demeyip evine gönderir? O blogger I ben de yıllardır takip ediyorum moralim bozuk olduğunda açıp bebeğinin videolarına bakardım.