bebeğim 10 gündür grip geçmedi neden acaba?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve serimel tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : serimel
  1. serimel

serimel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    3 buçuk aylık kızım 10 gündür grip.hala geçmedi peditus şurup kullandık 7 gün bugün bıraktık.ama hala burnu akıyor.doktor bir iki gün daha bekleyelim dedi bebeği bu durumu geçiren varmı tecrübelerinden yararlenbilirmiyiz.kızım artık sadece mama ile besleniyor sütüm günlük 60ml bile çıkmıyor. ondanmı acaba

2. 14 Ekim 2010
  3. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durumu suanda bende yasıyorum benımde tam 10 gun oldu bebegım ıyılesmedı hala :KK43: sutumdede azalma var doktorum bana haftada 3 gun beyaz et kırmızı et balık mutlaka yememı soyledı bunun yanında stıll tea cay sut ve yogurt bol bol yememı soyledı ...sutun azalabılıcegını bunu ıcınde ıyı beslen dedı bız haftaya tekrar konturole gıdıcez ınsallah gecer ozamana kadar :KK43:

4. 15 Ekim 2010
  5. serimel

serimel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah bebeklerimiziyileşir canım.en kısazamanda benim sütüm yok artık gögüslerimde dolmuyoır.doktora sordum anne sütü almıyor diyemi iyileşmiyor dedim onlaalakası yok dedi sen emziriyormusun yoksa sağarakmı veriyorsun?