Bebeğim 13 Günlük ve Kakasını Yapamıyor,Yardım!

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yvzyvz tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yvzyvz
  1. yvzyvz

yvzyvz Gurbet'in biricik Duru'su Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar bebeğim 13 günlük ve dün geceden beri kaka yapmadı. Ikınıp duruyo yavrum ya, kıyamam. Normal bi durum mu? Ilk kez oldu bu durum,Ne yapmalıyım. Dayanamıyorum bu haline?

Yardım edin LÜTFEN :KK43:

Son düzenleme: 18 Ağustos 2010
  2. 18 Ağustos 2010
  3. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    telaş etme canım benim kzlardan biride aynıydı dr a gittiğimizde sordum anne sütü alan çocuğun 7 gün mama alan çocuğun 4 gün normaldir yapamaması dedi.bacaklarını karnına doğru bastırabilirsin eminim rahatlayacakdır. en kötü 3 gün yapmadı diyelim bir çay kaşığı hakiki zeytinyağı içir..oda yapmasını sağlar odamı olmadı bunu dr lar pek önemesede ben popo deliğine kulak çöpüyle zeytinyağ sürüyorum...

4. 18 Ağustos 2010
  5. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    anne sütü alıyorsa korkma ıkınma sebebi gazdanda oluyor..bir değişik birşey yediyseniz ondanda etilenebiliyor..olmazsa doktora götürün derim ..popoya kulak çubuğu işlemini yapmayın..doktorum programında bir doktor kim olduğunu unttum ilerde çocuğun cinsel kimliğinde sorunlara sebeb olduğunu söylemişti...eb iyi bir doktor bilgilendirecektir sizi bebeğiniz daha çok küçük..

6. 18 Ağustos 2010
  7. yvzyvz

yvzyvz Gurbet'in biricik Duru'su Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar teşekkür ederim, ılık bi duş aldırdım şimdi. Birazcık yaptı. Ama ıkınmaya devam ediyo hala.. Biraz daha beklim bi, olmasa doktora gıdım artık. Çok sagolun tekrar.

8. 18 Ağustos 2010
  9. dn0328

dn0328 çok şükür bin şükür Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    bi çay kaşığı zeytinyağı ii geliyo.3 günlükken benim oğlumda yapamamıştı vermiştim.arada veriyorum.bi sakıncası yok.2.haftadan sonra gaz problemleride başlıyo.benim oğlum 2 hafta uyudu sakindi şimdi 1 haftadır canavar oldu.kendini sıkıp ıkınıp duruyo saatlerrce uyuyamıyo.bitki çayı var humananın şimdi onu vermeye başladım.bakalım ii gelecekmi.

10. 18 Ağustos 2010
  11. gul_sultan

gul_sultan sultan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım bence o kakasından ziyade gaz sancısıdır benimkide aynen 13 günlükte başladı öyle ıkınmalara karnına masaj yapıyorum ayaklarını karnına doğru çekiyorum çıkarıyo gazını sonra rahatlıyo.bide ben,mki çok emiyo doyduktan sonra keyfiyeten uyumak için yine emmek istiyo bu gün dedim doktora gaz sancısıda oluyo dedim emzik kullanabilirmiyim evet kullanabilirsin bebek nisbeten daha rahatlar dedi.şimdi annem emzik almaya gitti bakalım işe yaracakmı?

12. 20 Eylül 2010
  13. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.