bebegim 2haftalik geceleri cok agliyor

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve askprensesi tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : askprensesi
  1. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba bebegim iki haftalik karinin dyuruyorum altina bakiyor gazinida aliyorum abzen zor cikiyor gazi baya ugraiyorum ama gazi ciktigi halde yatagina koyunca agliyor ellerini kolunu ayaklarini oynatiyor acele bsiey yapar gibi sanki ne oldugunu anlayamadim kac gundur boyle esimde ise gitmek zorunda erken kalkiyor ve esim uykuundan oluyor bende uykusuz kaliyorum ne yapmaliyim acaba iki uc kasik rejene cayi mi versem gaz iicn yada baska sorunumu var ayrdimci olursaniz sevbinirirm

2. 12 Ekim 2009
  3. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bebeklere rahat gaz çıkarması için damla verirler ama dr. görüştün mü ve senin yediğin gaz yapıcı besinlerde bebekte gaz yapar ablamdan bilirim 3 ay boyunca gaz yapıcı hiçbirşey yememişti özellikle erkek bebekte fazla gaz olur. ınşallah iyileşir bebeğin, gaz sorununu çok iyi bilirim.

4. 12 Ekim 2009
  5. sema.cik

sema.cik ___kızına aşık___ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kızım hiç emmedi dolayısıyla acayşp gaz sancısı oluyordu.ben çözümü deneye deneye buldum. günde 1 kere ayaklarının altını ve karnını ADAÇAYI ACI ELMA YAĞI ile ovdum eczanede var. ve her gün düzenli rezene çayı verdim. mikupanınki çok lezzetli hem çok sevdi hemde şahane uyuyor.denemelisin.kesinlikle fayda edecek