bebeğim 3 gündür emmiyor!tekrar emermi acaba?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mubitak tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mubitak
  1. mubitak

mubitak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selamlar.kızım 7 aylık oldu.çok iştahlı emmiyordu ama yinede çabalıyorduk.2 tanede dişimiz çıktı ondanmı bilmiyorum ama 3 gündür hiç emmiyor emzirmek istediğimde kasıyor kendimi.acaba emmesi için zorlasam mı neyapamam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz aynı durumda olan anneler...

2. 28 Ocak 2010
  3. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    bu durum bana da cok yabancı degıll ne yedın onları bı dusun bıseyın tadı gecmıs olamlı yada tenıne kokusu işlemiş parfum fılan kullanma bunlar oyle uyanıkkı hıc bıseyı unutmuyor
    bı gogsunu almadıgında hemen dıgerını vermek ıcın cevır yıne olmadı bıraz acıksın emın ol acıktıgından sonra meme ver bak nasıl cap cup emecek

4. 28 Ocak 2010
  5. mubitak

mubitak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım tekrar emmesi için elimden geleni yapıcam.düşünüyorum ama değişik hiçbirşey yok:KK43: çok üzülüyorum çok.

6. 29 Ocak 2010
  7. missmiss

missmiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş.emer hemen üzülme.bazı dönemlerde oluo.biz bile her zmn iştahlamı yemek yiyoruz?

8. 30 Ocak 2010
  9. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    dişi çıkan bebek memeyi daha çok ister hayatım başka bi sebebi olmalı mutlaka