bebeğim 3 gündür kaka yapamıyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve yildizyy tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : yildizyy
  1. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba annişler,

bebeğim anne sütüyle besleniyor ve 3 gündür kaka yapmıyor önceden hergün bi kere yapardı aslında doktorum anne sütüyle beslenen bebekler bi haftada kaka yapmayabilir demişti ama yinede canım sıkılıyo bu duruma sizce doktora götürmelimiyim

2. 16 Ocak 2009
  3. watergirl

watergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmiş olsun canım endişe etme bencede ben bebekken annem benimle bole ugrasmıs bazı bebeklerde oluyomus doktorunun dediklerini yap yeterli bence bide sana tavsiyem belki zor yapması ama bebegini normalden daha az emzir faydasını gorursun umarım

4. 16 Ocak 2009
  5. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında çok emmesiyle alakalıysa olabilir çünkü ben çok emziriyorum sarılığı hale geçmediği için bide zaten kendisi 2 saatte bi emmek istiyo eğer vermezsem yıkar ortalığı açlığı hiç tahammülü yok benim bebişin

6. 16 Ocak 2009
  7. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun benimkide dün yapamayıp yıktı ortalığı ağlamaktan dr agötürdük gazsıkışması olmuş bitkisek şurup verdi içi yaptı kakişini rahatladı

8. 16 Ocak 2009
  9. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sağol cevap verdiğn için peki hangi şurubu verdi bende 2 tane kullanıyorum sab simplex dieri neo baby bunlardan birimi ?

10. 16 Ocak 2009
  11. zeynep vural

zeynep vural GÜZEL KIZIM BÜYÜYOR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecen hafta aynı sorunla bende karşılaştım bebeğim 3 gün kaka yapamadı fitil vererek yapıyordum sonra kasım annelerine sordum ordan bir arkadaş yardımcı oldu sanada vereyim tarifi yap istersen bana cok faydası oldu ve kızım 1 saat sonra ishal gibi karnını boşalttı sonra düzeldi artık
    1 tatlı kaşogı rezene
    1 tatlı kaşıgı kimyon kaynat yarım cay bardağından biraz daha az içir onu tadını begenmezse birazda şeker koy canım ben denedim cok fayda gördüm

12. 16 Ocak 2009
  13. watergirl

watergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum aglamalarına dayanmak zor ama en azından gece emzirme saatlerinin arasını ac uc saatse dort yap bence kesin faydalı olucaktır

14. 16 Ocak 2009
  15. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bapuline diye bir şurup içindeşere baktım kimyon rezene falan hepsi yazıyordu sigorta karşılamıyor parayla alıyosun 15 ytl civarı bazı anneler hiç faydasını görmediklerini yazmış demekki bünyeye görede değişiyor dr bize dediki bunlar olucak 3 aylık olana kaadar alışın dedi

16. 18 Ocak 2009
  17. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlumdada var o sorun resmen haftalık yapıyo ve rahatsızlık duyuyo ki büyük insanlar bile rahatsızlık duyar gazı kokulu oluyo dr. götürdüm anne sütüne baglı olarak normal dedi hergün diil ama bazen 2. 3 4 gün olabiliyo ne zaman yapcagı belli olmuyo yani.

18. 11 Kasım 2015
  19. 4ekim3nisan1eylul

4ekim3nisan1eylul Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    1 aylik bebekler e de verilir mi bu benim bebeğim ayni sorun var şuan