bebegim artık agulamıyor:(:(

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve elanurum tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : elanurum
  1. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar 4 aylık bebegim agulamayı bıraktı:KK43:3.ayında bi başladı agulamaya sürekli knuşuyodu sesler çıkarıyodu ama son zamanlarda bıraktı yaa okadar çabalıyorum yeniden sesler çıkarsın diye tık yok çok moralim bozuluyo bi tuhaflık mı var
    sizinkiler ne durumda,yoksa nazarmı degdi bebişime:KK43:

2. 1 Temmuz 2008
  3. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım nazar olabilir bence.sen kendin dualar falan oku bebegine.allah nazarlardan saklasın.darısı bize

4. 1 Temmuz 2008
  5. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Ya bu nazar insanlara herşeyi yapıyor..Çok dikkat etmek lazım..Benimde sütüm azaldı bu yüzden ve sayamayacağım pek çok şey geldi başıma, insanların kem gözleri yüzünden..İşimden tutta görünüşüme kadar herşeyi etkiliyor..Ama çaresini hala bulamadım. Sürekli okuyorum ama çoğu zaman göze geliyorum :KK43:(( Hatta bebeğim doğduktan sonra resimlerini gönderdim birkaç kişiye, gönderdiğim günler bebek hep sıkıntılar yaşadı..Ya sürekli huysuzlandı yada kustu..Allah herkesi koruyup kollasın çok zor..Sende dua et canım..Düzelir İnşallah..Bebeğini nazar değirebilecek kişilerden uzak tut..Ben birkaç kişiyi mimledim öyle tecrübelerimle..

Son düzenleme: 1 Temmuz 2008
    Pelenor bunu beğendi.
  6. 1 Temmuz 2008
  7. 61 AYNUR 55

61 AYNUR 55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebegim 7 aylik benimkide 3 ayinda cok aguluyordu ama 2 ay hic ses cikarmadi senin gibi cok uzuldum ama simdi daha sert sesler cikarmaya calisiyor ondan dolayi hic meraklanma su anda dinlemekde sizi sonra konusacak

8. 1 Temmuz 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebekler tam büyüme çağında olduklarından herşeyleri aynı anda gelişmiyor bazen zihinsel gelişimleri sürüyor bazen bedensel , senin bebeğin bebeğin şu an agulamıyorsa emin ol başka yerleri büyüyordur başka şeyler öğreniyordur benim bebeğim de bir gün çıt çıkarmazken ertesi gün bütün gün boyunca çığlık atıp konuşabiliyor korkma bişey olmaz o şimdi kayıttadır, konuşmadığı zamanlar sen onla konuş bol bol muck..

Pelenor bunu beğendi.
  10. 1 Temmuz 2008
  11. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hic endiselenme bence bebekler yeni sesler cikaracagi zaman bir ara sessiz olurlarmis yeni seslere hazirlik yaparlarmis banada annem soyledi.

Pelenor bunu beğendi.
  12. 1 Temmuz 2008
  13. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sagolu kızlar içim rahatladı valla çok korkmuştum
    ALLAH bebeklerimize saglık ve huzur versin inşallah ve nazalardanda korusun

Pelenor bunu beğendi.
  14. 1 Temmuz 2008
  15. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    merab canım benim oğlum da 3 aylıkken agulamaya başlamıştı şimdi 5 aylık değişik değişik sesler çıkarmaya başladı endişelenme onlar şimdi konuşmayı öğreniyo kendi kendilerine boğazından sesler çıkarmaya başlarlar he b ide herkesin yanında anatma :nazar:değdirirsin sadece konuşmasını değil başka şeylerini de anlatma canım allah bebişine uzun ömürler sağıklı günler nasip etsin canım öp bebişini benim yerime:1hug:

Pelenor bunu beğendi.
  16. 1 Temmuz 2008
  17. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yok cnm ne nazarı korkma sadece hecelı sesler donemıne gırdı oğlumdada olmustu artık agu demez de da ba gıbı tek hecelı sesler cıkarcak ve sok olucaksın birkac hafta sonra taklıt etmeye baslıyacak bebegın yavas ca oğrenıyor agu ılk cumlesı simdi oğlum dede diyor uffff yapıyo 6aylık

18. 2 Temmuz 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

benim bebeyimde uc ayliktan bu yana masallah aguluyodu bir ay ara verdi agulamaya :))))))))))) simdi resmen ciglik atiyo alis veriste millet sok oluyo cicuk arabasina bakiyolar bakiyolarmi minnacik bebektenmi cikiyo bu sesler diye...dort yasina girecek abisini bile uykusundan uyandiriyo nagara atiyo beni cadim cirtlak minisim

hic merak etme bu sesssizligin bedeli daha sesli olur gorursuninsallahh..bu arada bebeyini saglicakla buyutme dilegiyle

Pelenor ve sedaibrahm bunu beğendi.