Bebeğim artik ............... Yapiyor. Neler yapiyor hadi paylaşalim.

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve tatlxixxsxirine tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tatlxixxsxirine
  1. tatlxixxsxirine

tatlxixxsxirine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeğim artik beni ve babasini gördüğünde kahkahalar atiyor. Ve odadan çiktiğimiz anda ağliyor. Birde poposunun etrafinda pergel gibi dönüyor. :)

2. 12 Eylül 2008
  3. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benim oğluşum bana hep gülüyor ama babamızı gördü mü bir şımarıklıklar sormayın.aynı şekilde kendi etrafında dönüyor ve ileri gideceğine geri geri gidiyor.popomuz hep havada zatensırtüstü yatarken yüzüstü dönebiliyor ama tekrar sırtüstü dönemiyor..dilini çıkartıp tükürükler saçıyor,özelliklede su içirirken yapıyor her taraf su oluyor,oyun oynuyor kuzucum...ve ellerimiz sürekli ayaklarımızda tabi saçımızı çekmediği zamanlarda:))) son zamanlarda da kendi bacaklarına vuruyor oyun yapıyormuş sıpa:)
    Hergün büyüdüklerini görmek,yeni birşeyler yapıyor mu diye heyecanla beklemek çok güzel..şimdi ben ek gıdalara geçiceği,emekleyeceği ve ilk dişinin çıkacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum...

4. 12 Eylül 2008
  5. tatlxixxsxirine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende sabirsizlikla bekliyorum. Sorma bizimkide ayni. Babaya ayri bi şimariyor. çok tatli. Beşiğe yatay olak birakiyorum. Dikey olarak buluyorum.pergel mubarek pergel:)

6. 12 Eylül 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bebek kanalinda teletabileri gordugu an ev cinliyor heyecandan nefes alislari degisiyor sirt ustu yatiriyorum tuzustu buluyorum geri geri ilerliyor babasini gorunce kendinden geciyor kucakladikmi mutluluktan tukurukler saciyor ama henuz disimiz cikmadi belirtisi var ama?kirmizi her obje onun icin mutluluk kaynagi

8. 12 Eylül 2008
  9. tatlxixxsxirine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahim esirgesin. Bizimkide ne bulsa ağzina götürüyor özellikle bem elimi. Diş kaşiyor. Dişliği ağzina götürmeyi beceremiyor henüz. Ama saçimi bi yoluyor elinden zor aliyorum. Dizilerdende cennet mahallesine bayiliyor. Renkli ya seste var renkte . Kuzular ya maşallah allahim esirgesin.

10. 13 Eylül 2008
  11. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayaklarını tutup ağzına götürmeye çalışıyor çorap mendil battaniye eline geçen tüm bezleri ağzına götürüyor emizğini çıkarıp tekrar ağzına götürüyor yüzüstü dönmeyi öğrendi sürekli yüz üstü dönüyor ah bide altta kalan kolunu herzaman çıkarabilmeyi başarsa sorun olmucakda çıkaramayınca feryat figan:) ablasına çıldırıyor kahkahalar atıyor ne anne ne baba varı yoğu ablası:)

12. 13 Eylül 2008
  13. tatlxixxsxirine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eeee kardeşlik böyle bişey işte. ne güzel allahım mutluluklarını daim etsin. bizimki inatla emziği ağzında tutamıyor. hakkı diyor. hakkı kimse artık:) bizde minik bi peluş inek oyuncağına hakkı adını verdik. alıyor eline hakkıyı ısırmaya çalışıyor bi yandanda çığlıklar atıyor hakkıııııııı diye:) çok tatlılar ya maşallah.

14. 13 Eylül 2008
  15. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda aynı hareketleri yapıyor.bende bacaklarına vurmasının sebebini gazı var sanıyordum hep üzülüyordum.

16. 13 Eylül 2008
  17. zeynom08

zeynom08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızım da bir haftadır kucağımızda otururken kendisi hop oturup hop kalkıyor,zaten çokhareketli olduğundan et de tutmuyor

18. 13 Eylül 2008
  19. iklimbuse

iklimbuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86