bebeğim aşağıda yardım edin lütfen.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve deryaevren tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : deryaevren
  1. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    hani bazı hamilelerin iki göğüsün oralarda ayakları falan olur ya rhatsızlık verir benimki aşağıda göbeğimin üstünde aşagıda yai anlayacağınız acaba sizinkilerdede böle oluyormu yarın doktora gidicem dua edin olur 8. aya giriyorum artık

2. 28 Eylül 2010
  3. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim her tarafı mı tekmeliyor ufaklık kafası kolu neresi denk gelirse artık göbeğimin altı üstü sağı solu geçen cumartesi gittiğimde doktora tam anlamıyla yan yatıyor dedi normalde başı sağım da idi meyer geçen çarşmab yer değiştirmiş hissettim ama anlamamıştım şimdi soluma geçti başı.telaş yapma bende 7,5 aylık hamileyim doktora bi git istersen artık kontrollerin daha sıktır heralde

Son düzenleme: 28 Eylül 2010
  4. 28 Eylül 2010
  5. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde öyle canım hiç telaş yapma duruş şeklinden dolayı o kendini toplayıp bacaklarını çekip duruyor ondan.bizimkisi 31. haftada ne güzel dönmüştü baş aşağı maalesef geçen hafta 35. haftamızda kontrole gittiğimizde gördükkü geri dönmüş sıpa doktor bileyaramaz bu kız biraz dedi.bakalım yarın yine kontrolüm var ama hala ters duruyor hissediyorum çünkü aşağıya vuruyor ve kafası yukarda sert dokununca hissediyorum.onun için belkide ayaklarıyla kaburgalarımı itemiyor ama aşağılara acayip baskı yapıyor ve itiyor.

6. 28 Eylül 2010
  7. biricik_20

biricik_20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benımkı elı ayagı her yerde her yerımı tekmelıyor canım dra gıtmende fayda var tabı..

8. 28 Eylül 2010
  9. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hamileliğimin başından beri benım kız hep aşağıda hiç korkma gayet nomal keyifleride yerinde :)a.s.:nazar:

10. 28 Eylül 2010
  11. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimde kafası kasıklarımda ayaklarıda göbek deliğimin etrafında dolaşıyo.... erken doğum riskim var. sana tavsiyem dikkat et fazla eğilip kalkma ağır kaldırma....

12. 29 Eylül 2010
  13. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    evet evet aynen öle benimde öle randevu aldık cuma gidicez hbr veririrm size