bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve hulyabaskurt tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : hulyabaskurt
  1. hulyabaskurt

hulyabaskurt Seni Bekliyoruz PAŞAMM:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum az kaldı değilmi benimde karnımda bir bebek olacak değilmi benimde elleri pamuk pamuk ayakları cılız cennet kokusu olan bebeğim olacak değilmi... şimdi bu topiği acıyorum cunku bugunden itibaren baslıyorum gün gün senı yazmaya ve baslıyorum

- 29 ağustos 2011 pazartesi günü son bır kez tahlile gidiyorum b12 vitaminim yerındemı sana hamıle kalabılırmıyım onu öğrenmeye ve ben sana hazırlanıyorum hem kalben hem bedenen... ben bır daha bebek kaybetmek istemedıgım için tüm önlemlerımı almak istiyorum ve bana gelmenı cok istiyorum:KK46:...

2. 27 Ağustos 2011
  3. angel25

angel25 Evli Mutlu Hamile :)))))) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah cnm allah gönlüne göre verir sende hamileliği tadarsın :KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

4. 27 Ağustos 2011
  5. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    insallah cok saolun bu mubarek gunlerde dualarınızı esirgemeyin arkadaslar cok ihtiyacım var 3 düşüğün ardından buna cok ıhtıyacm var

6. 27 Ağustos 2011
  7. drusella

drusella Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hayırlısıyla tüm isteyen anne adayları gibi sen de sağlıkla kavuşursun bebeğine, okurken gözlerim doldu, kendi kaybım aklıma geldi ve şükrettim Allah'ıma tekrar hamileyim diye. inşallah bu sefer sağlıkla gelir bebeklerimiz.. dualarımız seninle ve tüm isteyen arkadaşlarla.

8. 27 Ağustos 2011
  9. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim kucağına almayı sağlık ile doğmasını nasip etsin insallah canım insallah hayırlı evlat olur bebişin... ben hastenelere alıskın değilken okdr zor gunler yasadım kötü doktorlara cattım buz gibi odada elimi kolumu baglayıp saatlerce benı beklettıler piskolojım yıkılmıs bıtmısti ama cok şükür eşim topladı beni ALLAH razı olsun hayatta hıcbırseyın benden önemlı olmadgnı gösterdi ve şimdi doktora git yenıden deneyelım belkı bır umut bır umut dıye dıye umudun peşine takıldım hayırlısı insallah saglıkla sıhattle olur ınsallah..:KK46:

10. 2 Eylül 2011
  11. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kendıme insanlara odama evime hayata kırgınım. isyan değil içimdeki ses kırgınlık ümidim vardı kucagıma gelecektın.. ve benım yavrum olacaktın kı daha zamanı değilmiş. doktor bey senın bana gelmenı daha uygun bulmuyor vıtamınlerım tam kanım pıhtılasma sorunu yokmus ama daha değil dedi anlamadım neden üzgünüm bi okadarda kırgın ve yorgun.. her gidişimde ümitle gittim o doktor kapısına her gidişde bu sefer olumlu olacak dedim bu sefer benım dedim olmadı yine olmadı gelmeye hazır değilmişsin daha baban cok istiyor senı herkesın eşi hamile cok cocuk seven baban sen gelmıyorsun dıye cocuk bile sevemıyor belkıde benı üzülecek diye... ağlamak istiyorum haykıra haykıra yapamıyorum.. senı özledim görmeden bıle senı özledım kokuna hasretım yumak ellerine ayaklarına usulca uyumana hasretım kuzum kız erkek ne farkeder sağlıklı ol o bana yeter. incim ol hayatdaşım ol bebeğim ol arkadaşım ol bana gel nolur hayırlı bır evlat ol insallah ama sağlıkla ve en ıyı zamanımda gel ne olur ağlatma anneni bana gel :KK59::KK59::KK59:

12. 4 Eylül 2011
  13. gocmenkuslar

gocmenkuslar Üç silahşör & anne baba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duygularını çok içten yazmışsın gözlerim doldu şu an. ne olur üzülme. her şey bizim için bir sınav. ileride İnşallah bebişlerini kucağına aldığın günlerde olacaktır.bizim burada bir kadın var eskiden hep düşük yaparmış. düşürdüğü bebeklerin sayısını bilmiyorum o kadar çok yani. ama o zamanın tedavileriyle bir kızı bir oğlu olmuş. şu an ikiside evlenecek yaştalar. diyeceğim o zamanın tıbbıyla bu başarıldıysa şimdiki tıpla -tabiiki önce Allahın iznniyle- mutlaka başarılır. bebeğinin gelmesinin bir süresi vardır. belki rabbim seni deniyordur bakalım sabredecekmisin diye. düşen bebekler için televizyonda sırat köprüsünden göbek bağıyla anne babasını cehennemden kurtaracağını söylemişti. sabredersen mükafatını ahirette alıcaksın. birde bu yönden düşün. lütfen umutsuzluğa kapılma. Allahtan ümit kesilmez. :KK31:

14. 4 Eylül 2011
  15. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz için cok tesekkur ederim her düşüğüm oldugunda ağlayamadım bile kayınvalıdem ne kdr duygusuzsun ben sabahlara kadar agladım demişti ben içimden hep dua ettım kımse duymadan sabır diledim verdi ama ınsan her seferınde guzel bır sey duymak ıstıyor bu sefer hazır hıssedıyorum yıne kötü haber oluyor evet buda benım sınavım belkıde zaten hep hayırlısı ve saglıklı olsun nsallah dıye dua edıyorum şöyle bır dusunuyorum eşimle cok ıyıyım parasal okdr sıkıntım yok karnım doyuyuor ac değilim acık değilim diyorum demekkı bebek yönünden denenıyorum deyıp sabredıyorum bakalım ama öyle kötü haberler duyunca yıkılıyorum dilimden tek bır söz cııkmıyor artık önce saglık sıhhat snra hayırlısı ıle olsun ınsallah...

16. 4 Eylül 2011
  17. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende hamıleyım dıye haykırmak ıstıyorum sayfalarca saatlerce kalp atısını duymak ıstıyorum büyümesını ızlemek istiyorum... :KK58:

18. 4 Eylül 2011
  19. hulyabaskurt

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yanımda herkes kalp atısını duyduk eşim heyecanlandı sunu dedi bunu yaptı ya ben önceden cocugu olmayanların yanında cocuk sevemezdım uzulecekler dıye bu dusuncesız ınsanlar şimdi benım karsımda ama ben o konuda dusuncesızlık yapmamıstım... içimi neden bu kadar acıtıyorlar