bebeğim başını hala dik tutamıyor(3 ayını yeni bitirdi)

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve cananmfb tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : cananmfb
  1. cananmfb

cananmfb canan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mirmirmirmirdün 3 ayımızı bitirdik ama hala başını biryerlere dayamak zorunda dik tutamıyor doktorda artık dik tutması gerikiyordu sanırım biraz kilolu başı büyük onun için diyor ama daha küçük bebeklerin rahatlıkla başlarını dayadıklarını görüyorum sizlerin ki ne durumda korkuyorum

2. 14 Kasım 2008
  3. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bu bebekten bebeğe değişen bi durum endişelenme bence benim kızımda 3ayını yeni bitirdi ama hep tutuyodu boynunu kırkından sonra benim bebişim çok zayıf bi bebekti ama 2,300 doğmuştu
    bu durum kilodanda olabilir korkma

4. 14 Kasım 2008
  5. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ertuğda tm olarak tutamıyo yani tutuyoda fazla degil hep boynu bükükleri oynuyo yavrum.yalnız benimkide hep oturmak ve yüremek istiyo inanın kızlar hafif bastrmadan ayaklarının üzerine dikiyrm adım atıp gidiyo onuda devamlı yapmamı istiyo

6. 14 Kasım 2008
  7. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda boynunu güxel tutuyor ama sürekli başı yerde yere bakıyooo yeree bakan yürek yakan mı olacak ne

8. 14 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

canım kaanda 4 gün sonra 4 ayını bitirecek ve kilolu bi bebek kaanda başını dik tutuyor ama arada kafası sağa sola kayıyo ertuğnunda dediği gibi boybu bükükleri oynuyo:)ama dr.umuz bu durum için dviti 8 damlaya çıkardı kilolu olduğu için yetmez 3 damla dedi bakalım bende senin gibi biraz endişeliyiim ve beklemedeyim

10. 14 Kasım 2008
  11. aymu

aymu Guest

canım kafana takma kötü bir şey olsa doktorlar mutlaka incelerdi tombişse bebeğin ondandır sıkmmacanını

12. 14 Kasım 2008
  13. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki de tutabiliyo epeydir. dr.unun ne dediği önemli burada araştırıp iyice kendini evhamlandırma bence.
    ertuğ benimkinde de var o yere basma şimdi bu aralar sırtüstü yatarken poposunu kaldırıp kendini attırıyo.

14. 15 Kasım 2008
  15. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zeseze canım ertuğda yapıyo öyle artık 4 tarafına yastık koyuyorum yalnız bırakırken çünkü daire çizip gidiyo benimki ne tarafa gidecegi belli olmuyo ama herkes çabuk yüreyecek diyo ayaklarına destek verdimde de emekliyo itekleye itekleye maş.babasıda erken yürümüş 8 aylıkken

16. 15 Kasım 2008
  17. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızımda doğduğu ilk günden beri başını dik tutma çabası vardı zaten.Bugün 3.ayımızı doldurduk,şuan itibari ile başını saağa sola kırmadan 10 dk.tutabiliyor.Kuzum kendini gereksiz yere yoruyor ama bu çaba için:)))
    Kilolu bebeklerde bu tip gelişimler gecikebiliyormuş bildiğim kadarıyla veya bazı bebekler geç başlıyor ama sıkı başlıyorlarmış.Biz ne dersek boş her bebek farklı gelişime sahip,korkma ama yinede doktoro danış derim ben...

18. 15 Kasım 2008
  19. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bana kalırsa da erken yürüyecek. Bu durum onun göstergesi gibi.
    Gücü olsa kalkıp yürüyecek sinir oluyor kendi kendine bağırıp çağırıyor