bebeğim beni bıraktı :((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve margaritha tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : margaritha
  1. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dün akşam aşırı kanama ve sancıyla acile gittik düşük yaptığım anlaşıldı ultrasonda ve kürtaj oldum çok kötüyüm bugün kese görmeye gitcektik ama ben dün aksam gördüm miniğimi ilk ve son kez

2. 22 Haziran 2010
  3. asozlem

asozlem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba,
    Ben de bundan 20 gün önce kürtaj olmak zorunda kaldım. Bebeğimin kalbi 8 haftalıkken durmuştu. Biliyorum çok acı, ama zamanla toparlanıyor insan. Biz bebeği patolojiye gönderdik, genetik olarak kusurlu çıktı. Yani eğer yaşasaydı özürlü bir çocuğum olacaktı. Çok şükür ki kendiliğinden gitti. ılk 3 aydaki düşüklerin büyük kısmı genetik sorunlu oluyor. O yüzden üzülmemelisin. Sağlıklı değilmiş. Benim ilk denememdi. ılk önce kendimi suçladım yeterince dikkat etmedim diye. Ama zaten düşecekmiş bebeğim.
    Dondurulmuşların varsa 2 ay sonra yeniden denersin. Allah sağlıklı ve hayırlı ise versin değilse hiç vermesin.

4. 22 Haziran 2010
  5. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH yardimciniz olsun kizlar gercekten cok üzüldüm insallah bundan sonra tüp bebege gerek kalmaz ve dogal yolldan hamile kalirsiniz....

6. 22 Haziran 2010
  7. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sabır versin bende çok üzüldüm. hayırlısı böyleymiş umarım son düşüğün olur canım.

8. 22 Haziran 2010
  9. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardimcin olsun canim ne yapalim elden ne gelir sabah televizyonda su kayseriden bayramda kaybolan uc cocukla ilgili haberi onlarda anne onlarda can yok yok yok sir oldu cocuklari bir senedir olse simdiye alisirlardi hersey ALLAHtan ne gelir elden hayirlisi boyle demekki gecmis olsun

10. 22 Haziran 2010
  11. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım geçmiş olsun... ben de iki kez yaşadım aynı acıyı seni anlıyorum... çok zor gerçekten ama zamanla acılar hafifliyor emin ol...nasip değilmiş demekten başka çare yok... umarım birdahi denemende alırsın bebeğini kucağına... Allah'a emanet ol...

12. 22 Haziran 2010
  13. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    margarita geçmiş olsun canım zordur dayanmak bende iki kere yaşadım bunları
    inşallah bundan sonra daha güzel olur herşey ve kavuşursun bebeğine

14. 22 Haziran 2010
  15. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    margaritacımm çook üzüldümm canımm ççook geçmişş olsun seni anladığımı düşünüyorumm ben de 3yıldırr bebeğine kavuşamayanlardanımm 1 kere gebe kaldımm öğrendiğimin ertesi günü kanamayla kaybettimm 6 gün önce transferim oldu şu anda sonuçç bekliyorumm ama böle şeyler duyuncada çook üzülüyorumm rabbimm sağlıklıı bebeklerr nasip etsinn inşallah bundan sonrakine kısmet olsunn lütfen isyan etme bundada vardır bir hayırr de rabbime sığınn..

16. 22 Haziran 2010
  17. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    canım üzüntünü anlayabiliyorum ve ne desekte bu üzüntüyü hafifletemeyiz... büyük bir sevinçle gelen bebeğini hiç beklenmedik keybetmişsin... acın belki sevincinden daha büyük oldu... ama hakkında hayırlısı böyleydi belkide, özürlü bir bebek olarak doğsa ömür boyu üzülecektin... önümüzdeki günlerde dilerim yeniden sevincini paylaşırız... yeniden annelik sevincini yaşamak istiyorsanda çabuk toparlanmalısın... bu zorlu savaşta bedenimizi ruhumuzu hemen tedavi edip yeniden yola koyulmaktan başka çaremiz yok... hep gözyaşı olacak değilya... hepsini unutturacak güzel günlerde olacak... buna inanalım, yola devam edelim... :teselli:

18. 22 Haziran 2010
  19. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim yeni gördüm inanki ne diyim canım geçmiş olsun mafoldumben bize umut olmuştun çok sevinmiştik ama kısa sürdü çok üzgünüm çok