Bebeğim beni sevmiyor mu?

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve eslemnur tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eslemnur
  1. eslemnur

eslemnur oğlum tatlı meleğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamadım ama hep gözattım başlıklarınıza:)
    Benim derdim var arkadaşlar benim bebeğim 6,5 aylık ve ben 2 ay önce işe başladım saatlerim 8,30 12 eve gidiyorum 1,30 geliyorum ve 5 çıkıyorum saatlerim bu yanlız oğlum beni sanırım hiç özlemiyo sevmiyo ben gelmişmiyim nabıyorum umurunda değil k.validem bugün bide üstüne yok oğülum babasını daha çok seviyo dedi annem dedi böyle iyice üzüldüm inanın morelim çok bozuk ben bişi yapıyorum oynatıyorum bi öyle gülüyo çeviriyo kendisini ama babası yaptığında kahkahaları basıyo nabıcam kızlar ben ...senağlamasenağlama

2. 29 Mayıs 2010
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ay olur mu öyle şey canım seviyodur seni nasıl sevmez bence en çok onunla vakit geçirdiğindendir. daha ufak ne anlasın ki :=)

4. 29 Mayıs 2010
  5. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

sevmesi gülmesi için vakitmi geçirmeyim oğlumla inanın şuan ellerim titriyor çok üzgünümmm

6. 29 Mayıs 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.138
    Ödül Puanları:
    463
    canım ya bebeğin daha 6 aylık, nerden ayırt etsin senide ben bu kadını sevmiyorum desin de öyle davransın, ama kayınvaliden bakıyosa, bebekler genelde ona gün boyu kim bakıyosa ona yakın oluyo bu bi gerçek, çünkü ona yakın olan onu besleyen, onu uyutan insana yakın olmak bi bebek için olağan bi duygu, normal yani, biraz büyünce senin annesi olduğunu idrak etmeye başlıcaktır, malesef çalışan annelerin derdi bu

Son düzenleme: 29 Mayıs 2010
  8. 29 Mayıs 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.138
    Ödül Puanları:
    463
    bence sen kayınvalidenin söylediği lafın gazına gelmişsin, ondan üzülmüşsün, sen akşamları mümkün olduğu kadar çok ilgilen bebeğinle, sar, sarmala, öp, kokla, oyunlar falan yap, o zaman yokluğunu fark etmeye başlar bi süre sonra

10. 29 Mayıs 2010
  11. fulya6118

fulya6118 İcra memuru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olur mu canım 6 aylık daha o chessin dediği gibi ayırt edemez bile. onunla daha çok zaman geçirmeye çalış..

12. 29 Mayıs 2010
  13. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım ayırt edemiyor daha. kiminle vakit geçirirse en çok ona yakın oluyor. ama bu demek olmuyor ki seni sevmiyor.. hele büyüsün anne anne diye peşinden koşar :KK70:

14. 29 Mayıs 2010
  15. yusufun_annesi

yusufun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    24 saatini oğluyla geçiren hemde dolu dolu yaşayan biri olarak söylüyorum ki yusufun babasına attığı kahkaları bir görsen bu bebek babasına aşık dersin.
    Eşim akşam gelince babacığımm der bizim ki her derdini unutur.
    Benimlede oynar güler falan filan ama babası gibi değil...
    Eee sevmiyor mu beni yani?
    Olur mu annesi ya?Bebekler 7 ay tamamlandıktan sonra kavrayabilirmiş bu kadın dünyada bir tane o da benim diye.Sonra peşinden ayrılmaz merak etme.
    Burada endişe etmem gereken bişey varsa o da sana olan sevgisi değil de babaannesinin tavrı olmalı.
    Anne-baba kıyaslaması ile yavrunu büyütmesine müsade etme mümkünse.

16. 29 Mayıs 2010
  17. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Haklısın canım nabıcam öyle kaynanayı onuda b ilmiyorum bende beni gördüğü iç.in dedim tamamartık bunu gördüya
    bitti
    heryerde söyler nediyeyim nabayım bilmiyorum......

18. 29 Mayıs 2010
  19. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım ,bebekler için anne özeldir.annelerini en iyi nereden ayırt ederler biliyor musun?kalp seslerinden.çünkü bebek rahim içindeyken sürekli o güzel melodiyi duymuştur.sana tavsiyem bebeğini işten gelip de kollarına aldığında şöyle sol tarafına kalbini duyacağı şekilde yatır.birlikte o şekilde vakit geçirin.bu bebeğe huzur ve güven verir.senin anne olduğunu daha iyi idrak eder o zaman.a.s.