Bebeğim büyümüyormu???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sibush tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sibush
  1. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Tam foruma girip hamileyim ve bunu paylaşmalıyım diye düşünürken ilk kontrol için bugün doktora gittim. Hamileyim .. Regl tarihimden itibaren hesaplanınca 5 hafta 4 günlük hamile olmam gerekirken kese 4 hafta büyüklüğünde:KK43:((( doktor dedi ya büyümüyor ya geç yumurtlama olmuş, cumaya kadar bekliyelim bakalım büyüyecekmi?... Offf nasıl geçer 1 hafta şimdi? böyle birşey yaşayan varmı arkadaşlar aranızda?

2. 3 Mayıs 2010
  3. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tama kafanı

benim ikinci bebeğim sürekli olması gereken aydan küçük çıkıyordu

her kontroldan ağlıyarak eve geliyodum

ama diğer iki bebeğime göre daha iyi kiloda doğdu (3000gr)

üzülme herşey yoluna girer

4. 3 Mayıs 2010
  5. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    inşallah benimkide öyle olur:KK43:( çok üzülüyorum ve artık sanki geçen haftaki gibi nerdeyse kendimi hamile hissetmiyorum:KK43: off

6. 3 Mayıs 2010
  7. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım.. geç yumurtlama olmuştur.. benim 9 hafta olması gerekirken 7 haftalık çıkmıştı.. ben de korkmuştum gelişme geriliği falan mı var diye.. meğer geç yumurtlamışım.. muhtemelen senin de öyledir canım.... moralini bozma...pozitif düşün...

8. 3 Mayıs 2010
  9. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kesinlikle yumurtlama geç olmuştur ben her iki gebeliğimdede aynı şeyi yaşadım.hiç kafana takma bak görüceksin bebeğin gayet sağlıklı büyücek

10. 3 Mayıs 2010
  11. ecrin00

ecrin00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç takma canım kafana ultrasonda ilk gördüğümde benimde bebeğim 15 gün gerideydi doktor ben adet tarihine bakmıyorum dedi sonra 3 kere gittik her gidişimizdede 2 gün ileri gitti şuan adetime göre 9 gün geride ama bunun bir önemi yokmuş bebeğin boyuna göre ölçüyor kaç haftalık olduğunu

12. 3 Mayıs 2010
  13. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bence de telas etme,benim de adet tarihime gore 8 haftalik olmasi gerekirken 5 haftalik cikmisti,dusun nerdeyse 1 aylik farkla,ama benim adetlerin duzenli degildi ve gec yumurtlama oldugu kesindi.Ona gore yeni bir SAT tarihi belirlendi,simdi benim gercek adet tarihime gore degil de bebegin durumuna gore belirlenen son adet tarihini baz aliyor butun doktorlar.

14. 3 Mayıs 2010
  15. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar içimi rahatlattınız.. Zaten konu hassasken doktorda öyle bir konuştuki ..kendini hiç hazırlama der gibiydi.. Hatta ben bi soru sordum normal süt yerine light süt içsem olurmu diye gayet net bir tavırla ben sana süt iç demedimki dur bakalım haftaya bekleyelim sen hayatına aynen devam et dedi.. Çok üzdü beni..

16. 4 Mayıs 2010
  17. yyyaprak

yyyaprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ışte bazen doktorlar insanı çok gerebiliyor. Stresi arttırıyor. Onlar için çok basit olan bir şey bizleri uykusuz bırakıyor.
    Üzme sen kendini ben yaşamadım ama arkadaşların dediğine göre olabiliyormuş baksana. Hem ne dicem benimkide ileride gidiyordu bende neden ileri sorun mu var diye takıyordum:)))
    Yani bizde sıkıntı bitmez....:)

18. 12 Mayıs 2010
  19. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    saol arkadaşım:))) bende artık takmıyacağım bu doktoru .. ücretini peşin vermiştim o yuzden 1 kere daha gidicem bu doktore kalp atışlarını duymak için sonra direeekk izmirde iyi bi doktora:))) antalyada beceremiorum şu doktor olayını