Bebegim çok asagida!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Mntha tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Mntha
  1. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Slm hanimlar. benim 3. dogumun digerlerinde bu kadar sorun yasamadim 20 haftalik bebegim ve cok asagida dr "erken dogum riski var bol bol dinleniceksin" dedi. dinleniyorum ama cok da endiseleniyorum... ayni sorunlari yasayanlariniz varmi? neler onerirsiz. bebegimin erken dogmasindan cok korkuyorum...

2. 3 Ağustos 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım dinlen.çok ayakta durma.ayaklarının altına yastık koy yat,ayakların yüksekte olsun.ağır kaldrma.yukarı uzanma.kendini koru.

4. 3 Ağustos 2009
  5. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Allah tamamina erdirsin..bende ucuncu cocuguma hamileyim benimkide asagida ama masallah bir suru sorun olmasina ragmen 34 haftamizida bitirmek uzereyiz...Belkide cocuklar falan derken tabiiki biraz daha fazla yorulmusuzdur hamilelik baslarinda ve bu yuzden asagidadir diye dusunuyorum ben..Sende biraz daha yavaslat hayat temponu dinlenmeye calis( iki tane cocukla nasil olur bilmiyorum ama :))) kendimden biliyorum haliyle ) 9 ay iste gelip geciyor....Sag salim saglikla zamaninda dogum yapmak için en azindan elinden geleni yani dinlenmeyi yap...Gecmis olsun..

6. 3 Ağustos 2009
  7. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    amin ins; tskler yorumlariniz ins... elimden geldikce dinleniyorum ama 2 tane cocuk olsunca mecbur onlar ile ilginlenmek gerek.. Alabese Allah sanada yardim etsin canim. ins bizde o gunleri goruz... sancilar ve kasilmalar oluyormu peki?
    ben bebegin kipirtilarini kasklarimda hissetiyorum: (((

8. 4 Ağustos 2009
  9. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım ebe bana bebek asagıda dıkkat et dıyordu doktorumda asagıda degıl merak etme dıyordu ebeler sadece dınledıklerı ıcın goremıyorlar demişti ama dun kontolumde doktorum bebek asagı ınmıs dedı dunde kendımı cok yordugumu soyledım doktorum erkenmı dogum yapmak ıstıyorsun dedı ve 1 hafta ıstırahat verdı magnezyum kullanıyordum gunde 2 tneye cıkardı 1 hafta sonra tekrar kontrole cagırdı bende endıselenıyorum inş bişey olmaz bebeklerımıze allaha emanet olsunlar...

10. 6 Ağustos 2009
  11. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylik versin sanada canim. çok dikkat etmemiz gerek oda çok zor inan iki tane cocukla bol bol dinlenmek ne mumkun. Allah hepimizn yardimcisi olsun...

12. 6 Ağustos 2009
  13. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Evet canim bendede ara ara sanci kasilma hepsi oluyor..Ehh artik zamanda azaliyor vucutta ona gore kendini hazirliyordur..Bugun baya bir temizligim tuttu doktor yat demisti ama...Simdide sancim var dinlenicem simdi biraz...35. haftaya girdim cok sukur benim bebiste iriydi en son ekografide..ona guvenip artik biraz ayaga kalkmaya calisicam..yattikca sekerimde dusmuyor (diyabette basladi gebelikte bende )Hayirlisi artik...Ne kadar once gelirse benim için o kadar iyi artik...Cok zor gecti cunki bu sefer hamileligim...Allah sizlerede bugunleri gostersin..

14. 11 Ağustos 2009
  15. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Amin ins canim. Allah tekrar sifani versin.. elhamdulillah sancilarim azaldi. bol bol dinlemenin çok faydasi var gercekten. umutla 3 bucuk ayin gecmesini bekliyorum..