bebeğim çok aşağıda

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve klmasm tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : klmasm
  1. klmasm

klmasm sağlıkla gel canım kızım. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha 25 haftalık hamileyim.ama bebeğim o kadar alttaki yürürken canım acıyor.sürekli çişim var.dr.um normal diyor.ayaklarımı kaldırıp yatınca biraz rahatlıyorum.bu durumda olan var mı?

2. 12 Haziran 2010
  3. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde öle güzelim,28 hafta bitti benimde otururken anlamıyorum ayağa kalkarken sanki oraya yapacakmış gibi hissediyorum bazen:KK43:,ayağa kalkmakta zorlanıyorum,çok sık gidiyorum,bu içtiğimiz suya da bağlı..

4. 13 Haziran 2010
  5. afilli

afilli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 24 haftalık hamileyim ve bebeğim aşağıdaymış doktorum progesteron iğnesi ve fitili verdi onları kullanıp tekrar gidecem inş düzelir yaa:KK43:erken doğum riski olmasııın ama biraz araştırdım ve başka bi dok a gittim o da her kadında yukarda olacak die bi şey yok dedi normal dedi bebek mesanenin üstünde ondan tuvalete sık gidiosun dedi bi dee 18.haftadan sonra progesteron fayda etmez dedi ama ben araştırdım faydası varmış bilmiyorum artık bakacaz doğuma kadar aşağıda duranlar bile varmış:KK43:

6. 13 Haziran 2010
  7. ufsul

ufsul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    32.haftadayım.kızımda ilk aylardan beri hep aşağıda.kızlar genelde böyle olur diyolar.ama cabuk yorulmama neden oluyor ve basınc yapıyor.doktor normal dedi

8. 14 Haziran 2010
  9. afilli

afilli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

10. 14 Haziran 2010
  11. ipekseco

ipekseco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim durumum da aynı. 30 haftalık hamileyim ve başından beri göbeğim hep aşağıdaydı, hiç yukarı çıkmadı. Ama doktorum her kontrolde herşeyin yolunda olduğunu söyledi çok şükür. Dediğiniz gibi son zamanlarda ağırlık arttığı için kasıklarda ağrı ve sık idrara çıkmaya neden oluyor. Ama yapacak birşey yok. Az kaldı deyip sabredeceğiz . Herkese hayırlı doğum nasip etsin Allah.