bebeğim çok hareketli yardım istiyorum..

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve xsxirin xsxeker tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xsxirin xsxeker
  1. xsxirin xsxeker

xsxirin xsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bebeğim 11 aylık ve çok hareketli bir şeyin başında enfazla 2 dk sabit durabilyo bi oraya bi buraya yürümüyor emekliyor ve sıyırıyo deriz ya hani oraya buraya tutunarak heryere ulaşıp istediğini yapıyor aşırı hızlı hareket ettiği için çok fazla souk soluğa kalıyor bazen kalbi yerinden fırlıcakmış gibi oluyor ve ancak kucağıma alarak hareket etmesini kısıtlıyorum ve dinlenmesini sağlıyorum benim sorum şu çevremdekilerin dediğine göre böle bebekler için sakinleştirici tarzında iaçlar oluyormuş sizce bi doktora gidip denemelimiyim yoksa benim çocuğum sadece yaramazmı eşim sen çok pinpiriklisin oğlumuz sadece kıpırdak okadar dio napcamı şaşırdım yardım edermisiniz..

2. 30 Nisan 2008
  3. sude_2006

sude_2006 Guest

merha benim kızımda çok hareketli sakinleşmiyo hep öyle gidiyo kızım kendi yaşıtlarıyla olunca sakinleşiyo

4. 3 Mayıs 2008
  5. *NARÇXIXÇEXGXXIXM*

*NARÇXIXÇEXGXXIXM* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda 11 aylık 15 mayısa yaşına girecek.maaşallah benim yavrumda çok hareketli emeklemeyi bıraktı yürümek için heryere tırmanıyor.sakinleştirici ilaç verme fikri bana çok saçma geldi bence sakın ilaç falan verme.tam hareket etme zamanları yürümeyi başka türlü nasıl öğrenecekler...

6. 3 Mayıs 2008
  7. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kesinlikle başkalarının lafıyla hareket etme cocuğunu dr kontrolünde büyüt. ayrıca çocuğun en çok hareket ettiği dönemdesiniz böyle durumlar çok normal. :KK46: :KK46:

8. 3 Mayıs 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bence doktora götür hiperaktivite falan olabilir belki. zararlı bir durum değil ama en azında nasıl davranman gerektiğini öğrenirsin.

10. 4 Mayıs 2008
  11. xsxirin xsxeker

xsxirin xsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saolun ilaç fikri banada saçma geldi ama insan şaşırınca ne yapcanı bilmezmiş ya öle oldum bende inananın teşekkürler fikirleriniz için bencede en iyisi bi profosyönelden yardım almak..

12. 4 Mayıs 2008
  13. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence sus pus bir cocuk olmasindansa hareketli olmasi daha sevimli ,cukalata seker cola gibi asitli icecekler yeyip icen cocuklar daha hareketli oluyor

14. 4 Mayıs 2008
  15. çocuklarxixmveben

çocuklarxixmveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraklanma o daha çok hareketlenecekde yapması gerekende o daha nereleri dağatacak yıkacak gezecek normal

16. 5 Haziran 2008
  17. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım bencede bebeğinin çy aralar hareketli olması çok normal benim kızım 9 aylıkken yürüdü ve eline aldığı herhangi bir eşya ile 10 saniyedenbazla ilgilenmiyordu ordan oraya gidiyor herşeyi karıştırıyor kızlı hareket ettiği için sağa sola çarpıyordu çok sık düşüyor kalkıyordu ve kızım şuan 2,5 yaşında nerdeyse hala çok hareketli bu yapısından geliyor zaten doktorlar hareketli bebeklerden korkmayın diyorlar hareketsizlerde sorun oluyor çoğunlukla

18. 14 Temmuz 2009
  19. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    şuan 11 aylık bugün öyle yoruldum ki sayesinde yorgunluktan ağladım çok çok yaramaz ya