bebeğim çok hastaaa:(((((((

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zinedila tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kılzarr çok üzgünüm bebeğim çok ateşli ilaç veriyorum o zaman düşüyor sonra gene çıkıyorrr sirkeli suyla vücuduna bez gezdiriyoruzz rahatlıo ama ağlıo yavrum hep o kadar yorgun kii gözleri kıpkırmızı bebeğiminnn ağlamaktan gözlerim şişttii senağlamanasıl hasta ettim ben bebeğimii aallah kahretsin benii keşke o hasta olcağına ben olsaydım hiçbişi yemioo kiloda vermiş zaten kilosu çok deildi dahada zayıflıo oğlummmm senağlamatecrübeli anneler napmm lazımm ateşin bidaha çıkmaması içinn allahım nolurr iyileşsin kuzummmm eski sağlığına hareketliliğine iştahına dönsün bebeğim dua edin kızlar nolurrrrrsenağlama

2. 3 Ocak 2009
  3. yabgu

yabgu Guest

geçmiş olsun canım benım inşallah hemen düzelir kendını lutfen suçlama çünkü biz elimizden gelenı yapıyoruz ınana ne yapılır bılmıyorum

4. 3 Ocak 2009
  5. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok geçmiş olsun çok ince giydir bence evin en soğuk yerinde yatır soğuktan bişi olmaz ama ateş tehlikeli diyo doktorumuz hep..

6. 3 Ocak 2009
  7. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa çok geçmiş olsun çok giydirme ateşini düşürmeye çalış ama aniden çok soğuk uygulayıp birden bire düşürme ateşini oazamanda tehlikeli olabilir düşüremezsen hastaneye götür canım

8. 3 Ocak 2009
  9. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    doktora gittinmi ne dedi?sadece ateşse kesin diş çünkü diş yapar benim oglumda çok zorlanmıştı kaç gün emmedi ateşlendi ilaç verirdim düşerdi sonra tekrar sanki bana diş miş gibi geliyor canım

10. 3 Ocak 2009
  11. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.kendini fazla yıpratma .sen iyi ol ki bebişine bak.inşallah düşer ateşi.allah sağlık versin...

12. 3 Ocak 2009
  13. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendine kahretme olacak bunlar hastalanarak büyüyecekler hiç hasta olmadan büyümüş çocuk var mı dünyada... Allah çözümü olmayan hastalık vermesin yavrularımıza...gerçi yapıyorsundur ama arkadaşların da dediği gibi incecik giydir evin ısısını düşür bak zaten sen sirkeli sularla falan elinden geleni yapıyorsun düşer ateşi biraz sabırlı ol sen onun hasta olmasını ister misin hiç annesi...

14. 3 Ocak 2009
  15. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    cnım benim çok geçmiş olsun hava tam hastalık havası olur böle şeyler üzme kendini dişte çıkarıyor olabilir..................

16. 3 Ocak 2009
  17. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin için dua ediyorum cok gecmiş olsun bebeğine bişe olmaz inşallah ılık banyo yaptırsan iyi gelir

18. 3 Ocak 2009
  19. melekk_84

melekk_84 2 prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım inş çabucak düzelir