Bebegim cok istahsiz ne yapa bilirim!!!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve yanlizim_insanlar_icinde tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : yanlizim_insanlar_icinde
  1. yanlizim_insanlar_icinde

yanlizim_insanlar_icinde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLMLAR BENIM UC AYLIK KIZIM :nazar: VAR IKI AYLIGA KADAR EMZIRDIM AMA SONRA MALSEF MAMAYA GECMEK ZORUNDA KALDIM.
    AMA BEBISIM COK AZ YIYOR 3 - 4 SAATE BI EN FAZLA 100 ML ICIYOR OYSA YASINA VE KILOSUNA GORE 180 YEMELI NE YAPSAMDA OLMADI ACABA YAPACAK BISEY VARMI TECRUBELI ANNELRDEN CVP BEKLIYORUM senağlama

2. 22 Eylül 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ya şimdi burda ne desek ne kadar yardımcı oluruz bilmiyorum...
    her çocuğun beslenmesi bir olmuyor belki de doyuyordur annesi daha küçükmüş zaten...
    istersen birde dr a sor canım...

4. 22 Eylül 2008
  5. yanlizim_insanlar_icinde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sordum ama tek onerisi mama degistir dedi ama hangi mamayi denediysem ayni,
    galiba cocuk doktorumu degistirmem lazim bence sorumsuzca davraniyor.evet yaaa daha cook kucuk mincik kizim bide guzel gluyorki allahim herkese nasip etsin anneligi

6. 22 Eylül 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

az önce mama ile ilgili bir konuya da yazdım canım bunları...

benim kızım da seninki gibi çok kısa bir süre emdi ...

smilac, aptamil kullandım hiç kilo almadı...

sonra SMA önerdi dr bize onunla besleniyor hala ve maşallah kilo, yeme problemi kalmadı...

eğer SMA da denediysen kızını bir dr a daha götür ve iyice incelensin ihmal etme çok

küçük şimdiden önlemini al canım...

8. 22 Eylül 2008
  9. yanlizim_insanlar_icinde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yurtdisinda kaliyorum aptamil var ama sma yi hic duyamadim genede bi sorarim yarin cok tskler cnm.bende internetten okudum bebeklerde istahsizlik bazi rihatsizligin alarmi olabilirmis diye okudum onun icin doktora goturdum ama 5 dk bakti bisey yok dedi ama dedigin gibi ihmal etmemek lazim yarin ilk isim baska bi dlktora goturmek

10. 29 Eylül 2008
  11. S_eda

S_eda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ardalaşım eğer uykuları iyise doyuyor demektir. çünki doymayan çocuk uyuyamaz. açlık huzursuzluğunu sende anne olarak hissedersin zaten...
    bunun dışında hani ramazan sofralarında yediğimiz hurma varya, kabe hurması. ondan 3-4 taneyi bir cezvede kaynatıp onun suyunuda ılık olarak içirebilirsin. mamadan kesmeden tabi..
    benim kızımda 6 aylık, ben birde
    *1 çay kaşığı hindistan cevizini
    *2 finsan suda kaynatıp onuda arada veriyordum..

Hindistan cevizi' nin özü sindirim sistemi rahatsızlıkları'nın tedavisinde oldukça etkilidir. Hazımsızlık, kolit, mide ülseri, ishal, kusama, gaz, dizanteri rahatsızlıklarına karşı da oldukça değerli bir besindir. Kusmayı yatıştırmak için diğer metodlar başarısız kaldığında hindistan cevizi çok değerli bir besindir.Kısacası neredeyse her derde deva..!
    internette bulmuştum ve gerçekten bebişimin midesini rahatlattı.. sen yinede doktoruna da danış ama ben bebişime verdim, kusmasını kesti,halen daha veriyorum,
    6 aylık olduk havuç, elma,armut, ayva sıkıyorum hepsinin içine kaynattığım hindistan cevziinin suyunu katıp veriyorum hiç gaz sorunumuz olmuyor,