bebeğim çok iştahsız

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve dilek.sen tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dilek.sen
  1. dilek.sen

dilek.sen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ne olur bana yardım edin.7 aylık olan oğlum hiç bir kaşık mamasını,çorbayı hazırladığım kahvaltıyı beğenmiyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Hiç acıkmıyo herşeyi zorla yediriyorum.Ne yapabilirm neyi beğenir veya nasıl iştahını açabilirim ne olur bize yardım edin... :roflol:

2. 13 Kasım 2008
  3. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    canım senin bebek küçükmüş benimki biraz daha ondan büyüktü oyunla kandırıyordum.sözde o müşteri ben garson ona hizmet ediyorum lokanta gibi masa falan hazırlıyodum bayılıyodu o oyuna.şimdide iştahı maşallah çok iyi tombiş bi kız oldu oyunun dozunu ayarlayamamışım

4. 15 Kasım 2008
  5. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim 26 aylık oğlumda iştahsız ve ben ona balık yağı veriyorum İştahını açıyor. Doktora sorarak sen de verebilirsin. Ancak mutlaka doktora sor senin bebeğin küçük çünkü

6. 15 Kasım 2008
  7. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    demir eksikliği vardır belki.ben de kızıma çeşitli vitaminler kullanmıştım ama en çok faydayı pekmezde buldum.oğluma da kızıma da birer kaşık içiriyorum sabah kahvaltıdan sonra.hem kışın daha dirençli olsunlar diye.iştahları maşallah oldukça iyi.birde değişik mama çeşitlerini dene.mesela oğlum hero baby mamaları severken kızım sadece millupa yedi.her çocuğun damak tadı farklı.umarım yardımcı olabilmişimdir.