Bebeğim çok kusuyor

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve enemine tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : enemine
  1. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar meleğim çok kusuyor ya yok mu bunun bii çaresi öle ağzından sızmak falan değil neredeyse emdiğini geri boşaltıyor üstü başı sürekli ıslak değiştirmeye çalışıyorum ama baş edemiyorum ne yapıcam kusuyor we yeniden emmek istiyor sütüm yetmeyecek neredeyse yalancı memeyle zor zaptediyorum ya yardım edin lütfen bi çaresi war diyin noluurr:Saruboceq:

2. 5 Kasım 2008
  3. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim emzirdikten sonra mutlaka gazini cikar,yataginin bas kismini 20-30 derece yukselt.
    doktora en kisa zamanda gotur ve tedavi icin ilac verirse mutlka kullan.yenidoganlarin bazilarinda reflu olabiliyor.mide kapakcigi daha gevsek oluyor.
    cok zordur kusan cocuk bilirim.sana kolay gelsin,cok endiselenecek bisey yok.gecmis olsun.

4. 5 Kasım 2008
  5. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 inde kontrolumuz war o zamanı bekliyorum çok önemli bişi mdeğil dye tahmin ediyorum ama çok üzülüyorum kusmasına mdiğini geri çıkarıyor bidaha emmek istiyopr

6. 5 Kasım 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bazı bebekler kusar....bu normal ama cok kusuyorsa ve her seferınde kusuyorsa doktora goturmelısın

iremprenses bunu beğendi.
  8. 5 Kasım 2008
  9. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımm benim oğlumda çok kusuyor...doktor fazlasını çıkarıyor dedi.kilo alımıda çok güzel..kızının kilo alması iyiyse bi problem yoktur sanırım..sen yinde bi doktora götür istersen....

10. 6 Kasım 2008
  11. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kilo alması ii heralde çünkü bende ğırlaştığını hissediyorum bezi küçük gelmeye başladı 15 ini bekliyorum bugun azaldı kusması inşallah geçer

12. 6 Kasım 2008
  13. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım benim oğlanda aşırı kusuyor nerdeyse fışkırır tarzda yarın doktora götüreceğim kilo alımı çok iyi ama yinede bi götürüp göstermek istiyorum

14. 6 Kasım 2008
  15. maison

maison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim kızımda çok kusardı zamanla geçiyo,ne üst nebaş, artık sinirden ağlardım bence gayet normal,bizim doktorumuz normal olduğunu söylemişti,bazı bebekler kusabiliyor.Yakında geçer......

Ama kustuğunda hemen silmeme rağmen halılardaki lekeler hala çıkmıyor,bu arada kızım 2 yaşında,o yüzden dikkat et derim...

Banada fazlasını çıkarıyor derlerdi,gerçektende çok iyi gelişim göstren bir bebekti.

Son düzenleme: 6 Kasım 2008
  16. 6 Kasım 2008
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :smiley-cool:
    canım kafanı takam kontrole gidince dr sorarsınız önemli bişey değildir...yerimseniben

18. 5 Şubat 2010
  19. cicibebek

cicibebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar benim de 2 aylık bir kızım var 2 gundur cok sık kusuyor ve sık emmek istiyor henuz kucuk oldugu icin her agladıgında emziriyorum ve bu nedenle dengesiz besleniyor.migdesi yanıyor sanırım ya da gazından dolayı uykusundan cok sık uyanıyor 10dk bile sürmüyo uykusu.aglayarak uyanıyor ve kucaga alınca bi iki dk icinde kusuyor rahatlayıp tekrar uykuya dalıyor.aglamasına dayanamıyorum yoksa 1 - 2 saat arayla beslemek istiyorum. bu durum gecici midir ??? mafoldumben