bebeğim çok kusuyor

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve ebrusguner tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ebrusguner
  1. ebrusguner

ebrusguner Guest

bizim bebiş son bi kaç gündür çok kusuyo, baştan hoplatıyoruz falan ondan sandım, ayakta yatarken otururken falan hep kusuyo ama. dün gece boyu hiç çiş yapmamış. gündüzde 2 bez dolduramayacak kadar yaptı.acaba açmıki ondanmı yapamıyo. gecede uyuyamadı hiç, off aranızda böyle bişey yaşayan varmı, bebeğim 16 kasımda doğdu.

2. 5 Nisan 2009
  3. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    canim benim oglumda cok kusuyordu dogdugundan buyana ki biz hic hoplatmiyorum filan.

doktora götürdüm kilosuna bakti ve cok iyi fazlasini kusuyor dedi.ama benim bahsettigim kusma

memeden ve yemeklerden sonraki normal sürec.agiz dolusu ve fiskirtir gibi kusuyorsa tahlil yapicam

idrar yollarindan olabilir demisti.öyle olmadigi icin gerek görmedik,doktoruna sordunmu bunu hic?

ac olan cocuk ne uyur nede durur bunu senin hissetmen lazim nasil durumu agliyormu cok?

birde kilosu filan nasil?

4. 5 Nisan 2009
  5. ebrusguner

ebrusguner Guest

kilosu iyiydi normalde ama bu zaten son 3-4 gündür başladı. huzursuz ve dün gecede cok uyumadı. ama öyle çok aşırı ağlamıyo. acaba midesinde kalan sadece açlığını mı bastırıyo diye düşünüyorumsenağlama

6. 5 Nisan 2009
  7. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üşütmüş olabilir mi?? benimki üşüyünce kusuveriyo hemen , ağlamıyo ama mızmız oluyo

8. 5 Nisan 2009
  9. estel

estel Guest

bende andina gibi düşündüm..

üşütmüş olabilir bencede..

10. 6 Nisan 2009
  11. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kusmuğu ekşi ekşi kokarsa üşütmüştür.benimki de normalde hep kusar zaten ama bi kere üşütünce farklı olmuştu ekşi kokmuştu çok kötüydü.kendi de dediğin gibi keyifisizdi.