bebeğim çok sık kaka yapmaya başladı

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ltokor tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ltokor
  1. ltokor

ltokor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşalar 11 aylık oğlum bişey yediği gibi kakasını yapıyor.Bide son haftalarda nerdeyse hiç bişey yemiyecek çok iştahsız ama nasıl bu kadar kaka yapıyo anlamıyorum.diş çıkardı.Ondan olabilir diye düşünüyorum ama geçmesi gerekmezmiydi.

2. 28 Eylül 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eger ishalse mutlaka dr a götür cnm

4. 29 Eylül 2009
  5. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım ishal olmuş, bu enfeksiyona bağlı bir sorun olabilir.hastanede kaka örneğini verirsen belli olur.bu arada bol sıvı almasına ve temizliğine dikkat etmelisin

6. 13 Ekim 2009
  7. CaNeM

CaNeM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde oğlum 11 aylık önceden böyle bi sorunu yoktu hatta bir kaç gün kabızdı son bi haftadır günde 4 5 bez değiştiriyorum ama ishal değil bazen ishal gibi oluyor bazende normal bişey anlamadım

8. 13 Ekim 2009
  9. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum 9.5 aylık hala süt ağırlıklı besleniyoruz ama katı gıdaya geçtiğimizden beri hergün kaka yapmaya başlamıstı 1 haftadır günde 3 defa falan yapmaya başladı ishal değil ama beslenmeyle ilgili oldugunu düşündüm ben

10. 13 Ekim 2009
  11. neden

neden Guest

canım ishalle alakalı olduğunu sanmıyorum benim bebekte ek gıdaya geçtiğimden beri 3-4 kez yapıyor.bazen sayı daha fazla olabiliyor.bazen cıvık bazen normal yapıyor.bu tamamen ek gıda ile alakalı hemşireye sordum normal dedi, ya kabız olsa dahamı iyi dedi benimki yaklaşık bir aydır öyle